Paranın satın alabileceği en güçlü notebooklardan biri! | Asus ROG Strix Scar 17 G732LXS İncelemesi Paranın satın alabileceği en güçlü notebooklardan biri! | Asus ROG Strix Scar 17 G732LXS İncelemesi
Asus’un ROG Strix ailesine mensup ve en güncel donanımlar ile birlikte gelen G732LXS modeli oyuncu bilgisayarı test masamızda! Intel’in en yeni nesil mobil i7... Paranın satın alabileceği en güçlü notebooklardan biri! | Asus ROG Strix Scar 17 G732LXS İncelemesi

Asus’un ROG Strix ailesine mensup ve en güncel donanımlar ile birlikte gelen G732LXS modeli oyuncu bilgisayarı test masamızda!

Intel’in en yeni nesil mobil i7 işlemcisi olan 10875H’den gücünü alan cihazda ayrıca Nvidia RTX 2080 Super grafik kartı yer alıyor. Üstelik bu kart Max-Q formatında değil masaüstü versiyonunun biraz kırpılmış hali yani mobile 2080 Super olma özelliğini taşıyor. Bu da G732LXS’i paranın satın alabileceği en güçlü oyuncu notebooklarından biri haline getiriyor!

İyi seyirler!Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".