PCmi Gazla! #3 Star Wars Temalı Bilgisayar İsteyenler Buraya! PCmi Gazla! #3 Star Wars Temalı Bilgisayar İsteyenler Buraya!
PCmi Gazla'nın üçüncüsünde yine efsane bir PC veriyoruz. Bu kez katılmak için yapmanız gereken çok daha basit. PCmi Gazla! #3 Star Wars Temalı Bilgisayar İsteyenler Buraya!

PCmi Gazla’nın üçüncüsünde yine efsane bir PC veriyoruz. Bu kez katılmak için yapmanız gereken çok daha basit. Star Wars temalı bilgisayarda hepinizin dikkatini çekebilecek güzellikler var!

Star Wars temalı, epik bir bilgisayar istiyorsanız,yapacaklarınız çok basit. Her şeyi videomuzda anlatıyoruz. Hemen seyredin ve bilgisayarı kapın! Katılmak için bu ► linke tıklayın 

Son katılım Tarihi: 27 ŞUBAT 2017

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist

PCmi Gazla! İkinci Bilgisayarını Verdi!Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.