Realme 6i İncelemesi | Nur Topu Gibi Teni F/P Telefonu! Realme 6i İncelemesi | Nur Topu Gibi Teni F/P Telefonu!
Ocak ayı itibariyle ülkemize hızlı bir giriş yapan fiyat performans bakımından iddialı Realme, geçtiğimiz hafta yepyeni “6” serisi akıllı telefon modellerini tanıttı. Bunlardan fiyat... Realme 6i İncelemesi | Nur Topu Gibi Teni F/P Telefonu!

Ocak ayı itibariyle ülkemize hızlı bir giriş yapan fiyat performans bakımından iddialı Realme, geçtiğimiz hafta yepyeni “6” serisi akıllı telefon modellerini tanıttı. Bunlardan fiyat olarak en uygunu olan Realme 6i modeli, gerek tasarım gerek 4lü kamera dizilimi ve gerekse de 5000 miliamperlik pil kapasitesi ile özellikle orta giriş ve orta segmentte oldukça rekabetçi olmaya aday.

Realme 6i, markanın diğer pek çok modeli gibi tasarım yönünden bir hayli hoş ve benzersiz detaylara sahip. Öte yandan yeni Helios G80 yonga setinden güç alan cihaz FHD+ çözünürlüğünde IPS LCD bir ekrana sahip.

4’lü kamera modülünde yer alan; 48 MP ana kameraya, 8MP ultra geniş açı, 2MP makro kamera ve yine 2MP derinlik sensörü eşlik ediyor. Son olarakta Realme UI arayüzünü kullanan cihaz, en güncel Android 10 yazılımı ile geliyor.

Peki Realme 6i yeni bir F/P kralı olmayı başarabiliyor mu? Bu sorunun cevabı telefonlar ilgili tüm detaylar videomuzda!

İyi seyirler!

YouTube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!

Günün sonunda Realme 6i ucuza iyi bir performans sunabilen sağlam bir akıllı telefon olmayı başarıyor. Ancak gerek piyasa gerekse de Realme’nin kendi ürün gamı içerisinde bile sıkı rekabetten sıyrılabilir mi işte orası tam bir soru işareti. Yine de 1800 liralık fiyat etiketiyle 6i bu segment için ilk akla gelen modellerden biri olmayı başaracaktır. 

World of Tanks Road to Berlin DuyurulduBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.