BlizzCon 2018: Destiny 2 Battle.net Üzerinden Ücretsiz Olarak Alınabilir! BlizzCon 2018: Destiny 2 Battle.net Üzerinden Ücretsiz Olarak Alınabilir!
BlizzCon 2018'in şerefine oyunculara güzel bir sürpriz var: Destiny 2'nin PC sürümü Battle.net üzerinden ücretsiz olarak veriliyor. BlizzCon 2018: Destiny 2 Battle.net Üzerinden Ücretsiz Olarak Alınabilir!

Blizzard, BlizzCon 2018’in şerefine oyunculara güzel bir sürpriz yaptı: Destiny 2’nin PC sürümü Battle.net üzerinden ücretsiz olarak veriliyor.

Duyuru BlizzCon 2018’in açılış töreninde yapıldı. Bungie’den Steve Cotton, oyunun 18 Kasım’a kadar Battle.net’ten ücretsiz olarak alınabileceğini söyledi. Destiny 2’yi bu tarihe kadar alan oyuncular oyuna kalıcı olarak sahip olmuş olacaklar. Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için Battle.net istemcisine giriş yapıp ‘Gift’ kısmına bakabilirsiniz. İsteyenler resmi site üzerinden de bu işlemi yapabilir.

Ayrıca oyuna Forsaken genişlemesiyle eklenen Gambit modu da 9-11 Kasım tarihlerinde bütün oyunculara ücretsiz olacak. Gambit modu klasik canavar kesme ile rekabetçi çok oyunculu oyun yapısını birleştiriyor.

Destiny 2: Forsaken | İnceleme