Razer Blade Studio Edition NVIDIA Quadro RTX 5000 ile Geliyor! Razer Blade Studio Edition NVIDIA Quadro RTX 5000 ile Geliyor!
Razer bugün, içerik üreticileri ve tasarımcılar için Razer Blade Studio Edition dizüstü bilgisayarlarını açıkladı. Razer Blade Studio Edition NVIDIA Quadro RTX 5000 ile Geliyor!

Razer bugün, içerik üreticileri ve tasarımcılar için Razer Blade Studio Edition dizüstü bilgisayarlarını açıkladı. Razer Blade Studio Edition dizüstü bilgisayarları Mercury White kaplama, 4K ekran, 32 GB RAM ve 1 TB NVMe depolama birimiyle geliyor.

Razer’ın Sistem bölümünün kıdemli başkan yardımcısı Brad Wildes, “Razer Blade Studio Edition, profesyonel içerik oluşturucuların taleplerini aşacaki” dedi.

Geleneksel masaüstü bilgisayarda çalışmaya aşina olan içerik üreticileri, Razer Blade Studio Edition dizüstü bilgisayarını Razer Core X harici grafik aksesuarına bağlayabilir. Razer Core X, iş akışını büyük ölçüde hızlandırarak uzun işleme sürelerini kısaltır. Çift GPU render’lamaya izin veren uygulamalarda kullanıcılar hem dizüstü bilgisayarın hem de harici grafik kartlarını aynı anda çalıştırarak daha iyi performans sağlar.  

#MadeWithBlade

Razer, 2016’da hayata geçirdiği Razer Music’le sanatçılara müzik prodüksiyonu için güçlü ve taşınabilir bir çözüm sunmaya başlamıştı. Firma 2018’de de sanatçılara daha fazla destek sunabilmek için #MadeWithBlade kampanyasını başlatmıştı.

Hızlı büyümesine devam eden #MadeWithBlade şu anda portföyünde Murda Beatz, Sonny Digital ve ODESZA Live Visual gibi sanatçıları içeriyor. #MadeWithBlade hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

NVIDIA GeForce yazılımı ve teknolojisi genel müdürü Jason Paul şunları söyledi: “NVIDIA Quadro ve GeForce RTX GPU’ların birleşimi yeni Razer’ı ideal yapıyor. Ayrıca Razer’in şık ince tasarımı ve 4K ekrana sahip olması, onu içerik oluşturmak için mükemmel bir dizüstü bilgisayarı yapıyor. Yeni dizüstülerin ışın izleme, AI ve 6K+ video özelliği, sanatçıları masalarından kurtaracak.”

Satış

Studio Edition Blade dizüstü bilgisayarları bu yılın sonlarında satışa çıkacak. Daha fazla bilgi burada.

Lenovo, Son Çeyrekte Rekor Gelir Elde Etti!