MSI APP Player İle Mobil Oyunlarınızı PC’de Oynayın MSI APP Player İle Mobil Oyunlarınızı PC’de Oynayın
MSI sayesinde Android oyunlarını çalıştırmak için artık Android cihazlara ihtiyacınız yok. Ayrıntılar haberimizde. MSI APP Player İle Mobil Oyunlarınızı PC’de Oynayın

Android, mobil işletim sistemleri arasında en popüler olanlardan biri. MSI sayesinde Android oyunlarını çalıştırmak için artık Android cihazlara ihtiyacınız yok. MSI laptop’lara özel bir uygulama olan App Player ile popüler mobil oyunları ve uygulamaları bir arada çalıştırırken aynı zamanda başka bir pencerede diğer çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Android geliştiricileri kadar geniş ekranda mobil oyunlar oynamak isteyenler için de mükemmel bir ortam. MSI App Player ayrıca MOBA ve FPS tarzı popüler mobil oyunlarda özelleştirilebilen RGB klavye ayarları kullanan ilk uygulama.

Birçok oyun aynı anda 

Çoğu MSI laptop aynı anda 4 oyunu bir arada oynayabilecek özelliklere sahip. Önce aynı anda iki oyunu çalıştırarak başlıyoruz. (Clash of Clans ve Free Fire):

Üçüncü oyunu ekliyoruz (Death City):

Dördüncü oyunu ekliyoruz:

  2 oyunda 3 oyunda 4 oyunda
CPU kullanımı 16.9 – 26.2% 18.2 – 31.6% 19.4 – 37.4%
Bellek kullanımı 708.2 MB

%44.8 civarında

995.5 MB

%63 civarında

1052.2 MB

66.6% civarında

Grafikler OpenGL olarak ayarlandı. Oyunlar, CPU’dan çok bellek tarafında daha talepkar. Laptop’ın 16GB belleğinden önemli bir kısmını kullandıkları için MSI App Player kullanıcılarından cihazlarında 8GB üzeri bellek bulundurmalarını önemle tavsiye ediyoruz. 

Oyunlar aynı anda farklı pencereler içinde görüntülenebiliyor:

Geniş ekran sayesinde oyuna daha iyi konsantre olabilmenin yanı sıra, fare ve klavyenin hassasiyet özellikleri ile daha kararlı ve hızlı oynayabilirsiniz. Windows 10 PC ve Android telefon arasında hızlı ve kesintisiz geçiş yapabilme olanağı da bu sezgisel emülatörü tercih etmeniz için en önemli nedenlerden biri.

MSI APP Player mobil oyunculara daha güçlü bir oyun deneyimi yaşatırken mobil ve PC arasında akıcı ve kesintisiz geçiş yapmayı da vaat ediyor.

-Basın bülteni.
MSI – Discovery Channel İşbirliğiyle Tasarlanan PS63 Modern Tanıtıldı