Acer’ın Spin 3 Dönüştürülebilir Dizüstü Bilgisayarı Türkiye’de Acer’ın Spin 3 Dönüştürülebilir Dizüstü Bilgisayarı Türkiye’de
Acer’ın popüler dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar serisi Spin 3 SP314-52 Türkiye’de satışa sunuldu. Ayrıntılar haberimizde. Acer’ın Spin 3 Dönüştürülebilir Dizüstü Bilgisayarı Türkiye’de

Acer’ın popüler dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar serisi Spin 3 SP314-52 Türkiye’de satışa sunuldu.

Acer Spin 3; sahip olduğu güç, değer, uzun pil ömrü ve geniş ekran boyutuyla fark yaratıyor. Windows 10 işletim sistemi, 8. nesil Intel Core i5 işlemci ,128 GB SSD ve 1 TB HDD depolama ile gelişmiş Wi-Fi 5 performansı bulunuyor.

1,7 kg ağırlığındaki bilgisayar çantada rahatça taşınabiliyor. 360 derece dönebilmesi ve dayanıklı menteşesi, cihazın dizüstü bilgisayar veya tablet olarak kullanılmasını sağlıyor. 14 inç Full HD IPS dokunmatik ekranlı Spin 3, çalışmak, yazı yazmak, sunum paylaşmak ve oyunlar için ideal.

Pil ömrü

Sık seyahat eden profesyoneller yeni bilgisayar pili şarj etmeden 16 saate kadar çalışabiliyor.

Ön tarafa dönük hoparlörler tüm kullanım modlarında net ses veriyorlar. Windows 10 hareketlerine destek veren Precision TouchPad sayesinde kullanıcılar hassas parmak ve hareket takibiyle daha hızlı ve akıcı bir şekilde çalışabiliyorlar. MU-MIMO teknolojisine sahip Gigabit Çift Bant Wi-Fi 5 teknolojisi ise kullanıcıların rahat bağlanmasını sağlıyor.

Acer Spin 3, 5.999 TL fiyatla satışa sunuldu.

HyperX FURY DDR4 Bellekler Alienware Aurora R9’u Güçlendiriyor