Apple’ın “Spring Forward” Etkinliği, Pek Çok Sürprize Gebe Apple’ın “Spring Forward” Etkinliği, Pek Çok Sürprize Gebe
Apple, yeni etkinliği “Spring Forward”ı duyurdu. Gelecek ayın 9’unda San Fransisco‘da gerçekleştirilecek olan etkinlikte, Apple’ın hangi ürünleri tanıtacağı şimdiden merak konusu oldu. Söylentilere göre... Apple’ın “Spring Forward” Etkinliği, Pek Çok Sürprize Gebe

Apple, yeni etkinliği “Spring Forward”ı duyurdu. Gelecek ayın 9’unda San Fransisco‘da gerçekleştirilecek olan etkinlikte, Apple’ın hangi ürünleri tanıtacağı şimdiden merak konusu oldu.

Söylentilere göre Cupertinolu, Spring Forward’da Apple Watch‘u yeniden gösterebilir. Hazır akıllı saatin satışına az bir süre kalmışken Apple’ın, insanların Watch’a olan ilgisini yeniden canlandırmak adına böyle bir adım atması muhtemel görünüyor. 349$’dan başlayan fiyatlarla satılacak olan Watch, Eylül ayı içerisinde iPhone 6 ve iPhone 6 Plus‘la birlikte tanıtılmıştı. Apple, Ekim’de bir etkinlik daha gerçekleştirmiş, yeni iPad’lerle yüksek çözünürlüklü iPad’i tanıtmıştı.

fragtist-apple-spring-forward-2

Watch, 2010’da tanıttığı iPad’in ardından Apple’ın piyasaya sunacağı ilk –farklı– ürünü olacak; aynı zamanda Tim Cook’un önderliğindeki Apple’ın girdiği ilk yeni ürün kategorisi bu.

Spring Forward, Watch’un yanı sıra güncellenmiş  bir Apple TV’ye ya da uzun süredir söylentileri dolaşan iPad Pro’ya da ev sahipliği yapabilir. Bu etkinlikte yer alabileceği söylenen bir diğer ürün de, 12″lik yeni bir MacBook Air. Kısacası Apple’ın 9 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Spring Forward etkinliği, pek çok sürprize gebe. Bu sürprizlerin ne olduğunu öğrenmek için, bizi takip etmeye devam edin.

Apple Watch’un ilk kez göründüğü tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.