HUAWEI MateBook D 14 Türkiye’de Satışa Sunuluyor HUAWEI MateBook D 14 Türkiye’de Satışa Sunuluyor
HUAWEI, güncellenen özellikleriyle öne çıkan MateBook D 14 modelini Türkiye’de satışa çıkartmaya hazırlanıyor. HUAWEI MateBook D 14 Türkiye’de Satışa Sunuluyor

HUAWEI, güncellenen özellikleriyle öne çıkan MateBook D 14 modelini Türkiye’de satışa çıkartmaya hazırlanıyor.

Yeni 14 inçlik dizüstü bilgisayar, HUAWEI Share özelliğiyle geliyor ve platformlar arası deneyim sunuyor. Dizüstü; hafif kasa, HUAWEI FullView ekran ve yüksek performans sunuyor.

Tasarım

HUAWEI, FullView ekran teknolojisini ultra ince çerçeve tasarımıyla entegre etmiş durumda. Yeni dizüstü, FullView Ekran ile geliyor ve 4,8 mm kalınlığında ince çerçeve ekranıyla yüzde 84 ekran / gövde oranı sağlıyor. HUAWEI MateBook D 14, 322,5 x 214,8 x 15,9 mm boyutlarına sahip.

Parlama önleyici 14 inç 16: 9 IPS paneliyle dikkat çeken seri, Full HD (1920 × 1080) çözünürlük ve 178 dereceye kadar gövde açıklığı sunuyor. Ayrıca dizüstü, TÜV Rheinland sertifikalı düşük mavi ışık emisyonuna sahip.

Performans

HUAWEI MateBook D 14, AMD Ryzen işlemciyle geliyor. 8 GB çift kanallı DDR4 belleğe sahip dizüstü, SSD ve SSD + HDD depolama seçenekleriyle sunuluyor.

Asus ZenBook Duo UX481 İncelemesi | Asus Bu İşi Sevdi!

Dizüstü, soğutma ve pil ömründe de dikkat çeken özelliklere sahip. Ürün, soğutma için HUAWEI Shark Fin Fan 2.0 soğutma sisteminin yeni sürümünü içeriyor.

Pil

PC, 56 Wh piliyle tek bir şarjla 9.5 saate kadar 1080p video izlemeyi mümkün kılıyor. Dizüstü, 65W USB-C şarj cihazı ile geliyor. Cihaz aynı zamanda ısı dengesini korumak amacıyla, ısı miktarı belli bir eşiği geçtiğinde şarj işlemini otomatik olarak durduran ısınma korumasına sahip.

Bağlantı

MateBook D Serisi, yeni bir Huawei Share özellik seti sunuyor. Bu yeni özelliklerle, MateBook ve akıllı telefonlar arasında daha kolay iletişim kuran arayüz, sürükle bırak özelliğiyle beraber akıllı telefona kaydedilmiş içeriği doğrudan dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi sağlıyor. Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği sistem, cihazlar arası geçiş yapmaksızın mobil uygulamalara erişim sağlıyor.

Huawei MateBook D 14, Mistik Gümüş rengiyle 1 Nisan itibariyle 4,999 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla kullanıcılarla buluşacak. Huawei Online Mağazası üzerinden yapılacak alışverişlerde ise MateBook D 14 satın alan kullanıcılar 1 TL farkla Huawei FreeBuds 3 sahibi de olabiliyorlar.

Asus Zenbook 13 UX334FL İncelemesi | Dünyanın En Küçük 13″ Dizüstü Bilgisayarı!