HUAWEI MateBook D 15 Türkiye’de Satışa Çıkıyor HUAWEI MateBook D 15 Türkiye’de Satışa Çıkıyor
HUAWEI, hafif HUAWEI MateBook D 15 modelini Türkiye’de satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Ayrıntılar haberimizde. HUAWEI MateBook D 15 Türkiye’de Satışa Çıkıyor

HUAWEI, hafif MateBook D 15 modelini Türkiye’de satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

HUAWEI, yenilenen Matebook D 15’i kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. MadeBook D 15, Multi-Screen Collaboration desteği de dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik ile geliyor.

Bağlantı

HUAWEI MateBook D 15, yenilenen Huawei Share özelliklerine sahip. Bu yeni özelliklerle, Dizüstü ve akıllı telefonlar arasında sürükle bırak özelliği geliyor. Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği Multi-Screen Collaboration, cihazlar arasında geçiş yapmadan mobil uygulamalara erişim sağlıyor.

HUAWEI FullView

HUAWEI, FullView ekran teknolojisini ultra ince çerçeve tasarımına entegre ediyor. MateBook D 15, 5,3 mm inceliğindeki çerçevesiyle yüzde 87’lik ekran/gövde oranına sahip. Parlama önleyici 16: 9 IPS paneliyle de öne çıkan dizüstü bilgisayar, FullHD 1920 × 1080 çözünürlük ve 178 dereceye kadar gövde açıklığı sunuyor.

Acer Predator Helios 300 İncelemesi | 20 Adet Oyun Test Ettik!

Performans

AMD Ryzen işlemcisinden gücünü alan MateBook D, grafik gücü gerektiren işlemler için de AMD Radeon Vega 8 GPU’ya sahip. Ayrıca HUAWEI Shark Fin Fan 2.0 gelişmiş soğutma sisteminin yeni sürümünü de içeriyor.

8 GB çift kanallı DDR4 belleğe sahip olan HUAWEI MateBook D 15, PCIe arabirimine sahip. Dizüstü, SSD ve SSD + HDD seçenekleriyle sunuluyor.

Pil ömrü

HUAWEI MateBook D 15, 357,8 × 229,9 × 16,9 mm boyutlara sahip. 56 WH pille, 9,5 saate kadar 1080p video izlemek mümkün. Dizüstü, 65W USB-C şarj cihazı ile geliyor. Cihaz aynı zamanda ısı dengesini korumak amacıyla, ısı miktarı belli bir eşiği geçtiğinde şarj işlemini otomatik olarak durduran aşırı ısınma korumasına sahip.

Huawei MateBook D 15, 20 Mart 2020 itibariyle 4.599 TL tavsiye edilen fiyatıyla kullanıcılarıyla buluşacak. Serinin diğer üyeleri de çok yakında tüketicilerle buluşacak.

Asus Vivobook S14 İncelemesi | Oyun Oynatan İş Bilgisayarı!