OneHop, MateBook 13’lerde Devrim Yaratıyor! OneHop, MateBook 13’lerde Devrim Yaratıyor!
HUAWEI MateBook 13’ler ile tüketicinin kullanımına sunulan yeni paylaşım teknolojisi OneHop, bilgisayar ve telefonu birleştiriyor. OneHop, MateBook 13’lerde Devrim Yaratıyor!

HUAWEI MateBook 13’ler ile tüketicinin kullanımına sunulan yeni paylaşım teknolojisi OneHop, bilgisayar ve telefonu birleştiriyor. NFC teknolojisi üzerine temellendirilen OneHop ile telefon ve bilgisayar arasında dosyaları paylaşmak, metinleri kopyalamak ve ekran görüntüsü almak artık çok kolay.

OneHop, Android işletim sistemli ve NFC bağlantı teknolojisine sahip HUAWEI modelleri ile Office dosyaları ve PDF’ler gibi belgeleri, fotoğrafları, görüntüleri, metinleri ve videoları tek dokunuşla paylaşma imkanı sunuyor. MateBook 13’e telefon ile tek bir dokunuşla ekranda bulunan içerikler aktarılabiliyor. Herhangi bir menü veya ek işlem gerektirmeyen bu aktarma teknolojisinin çalışması için, NFC destekli HUAWEI marka akıllı telefonlar ile daha önce MateBook 13’ün eşleştirilmiş olması yeterli.

Dizüstü bilgisayar ekranındakileri anında kaydetmek isteyenler kullandıkları Android telefonu sallayıp, ardından dizüstü bilgisayara dokundurarak ekranının 60 saniyelik kaydını otomatik olarak alabiliyorlar. Ekran görüntüleri doğrudan telefon üzerine kaydediliyor ve sonrasında her türlü işlem yapılabiliyor.

PC Manager 9.1 ve üzeri yazılıma sahip HUAWEI MateBook 13, metin kopyalayıp yapıştırma özelliklerini de destekliyor. Aynı cihazmış gibi çalışan ürünlerin arasında metinler kopyalanıp yapıştırılabiliyor. Aynı şekilde akıllı telefondan bilgisayara video aktarımı da desteklenen paylaşım özellikleri arasında bulunuyor.

HUAWEI MateBook 13, 3:2 ekran oranına ve 10 parmak dokunma destekleyen 4,99 mm inceliğinde çerçeveye sahip. Telefonun FullView ekranı da dikkat çekiyor.

MateBook 13, 5.999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile tüketiciler ile buluşuyor.

Artık Asus Notebook’larını Bir Araba Gibi Kendi Anahtarıyla Açabileceğiz!