Yeni NVIDIA RTX Studio Bilgisayarlar Satışa Sunuluyor Yeni NVIDIA RTX Studio Bilgisayarlar Satışa Sunuluyor
NVIDIA 10 yeni NVIDIA RTX Studio profesyonel sınıf dizüstü bilgisayarın daha başlıca iş ortakları tarafından piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yeni NVIDIA RTX Studio Bilgisayarlar Satışa Sunuluyor

NVIDIA 10 yeni NVIDIA RTX Studio profesyonel sınıf dizüstü bilgisayarın daha başlıca iş ortakları tarafından piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Dell, HP, Lenovo ve BOXX’ın en yeni tasarımları, şu anda mevcut olan 17 RTX Studio modelinin sayısını 27’ye çıkardı. Bu dizüstü bilgisayarlar, “RTX On” fonksiyonunu destekleyen, milyonlarca yaratıcı kullanıcının iş süreçlerinde Işın İzleme ve AI kullanmasını sağlayan 40’tan fazla yaratıcı ve tasarım uygulamasına güç veriyor. NVIDIA RTX özellikleri, bu hafta SIGGRAPH fuarında, Adobe, Autodesk ve Blackmagic Design da dahil olmak üzere, çeşitli bağımsız yazılım üreticilerinin yazılımlarıyla deneyimlenebiliyor.

ASUS ROG Strix G531G | Hem Akıllı Hem de Yakışıklı!

NVIDIA SIGGRAPH fuarı süresince ayrıca, OTOY Octane Render, Blender, Autodesk Arnold, Maxon Cinema 4D, Substance Painter by Adobe ve Magix VEGAS Pro gibi popüler yaratıcı uygulamalar için optimizasyon sağlayan yeni bir NVIDIA Studio sürücüsünün de indirilebileceğini duyurdu. Yeni sürücü, tüm GPU’lar için sıkça talep edilen bir özellik olan Adobe Photoshop ve Premiere gibi OpenGL uygulamalarına 30-bit renk desteği getiriyor. Bu özellik sayesinde yaratıcı kullanıcılar HDR fotoğrafları ve videoları ile tam doğrulukta ve 24-bit renk sınırlaması olmadan çalışabiliyor.

Seri şu modelleri içeriyor:

Huawei Matebook D | Ama SSD’siz Olmaz ki!