Kinguin CS:GO Takımı NiP’ye Sponsor Oldu Kinguin CS:GO Takımı NiP’ye Sponsor Oldu
Kinguin, dünyanın en iyi ilk beş CS:GO takımından biri olan NiP’nin resmi sponsoru oldu! Detaylar haberimizde. Kinguin CS:GO Takımı NiP’ye Sponsor Oldu

Kinguin, dünyanın en başarılı ilk beş CS:GO takımı arasında yer alan Ninjas in Pyjamas‘a sponsor oldu. Bu özel işbirliği kapsamında şirketin sevimli maskotu Kinguin’in NiP takımının oyuncuları f0rest, GeT_RiGht, friberg, Xizt, pyth ve THREAT’le birlikte eSpor dünyasında yaşadığı maceraları anlatacak bir çizgiroman yayınlanacak. Çizgi romanın formatı ve nasıl yayınlanacağı gibi bilgiler ve daha fazlası ilerleyen günlerde açıklanacak.

NiP olarak da bilinen Ninjas in Pyjamas 2000 yılında İsveç’te kuruldu. Çoğunlukla Counter-Strike turnuvalarındaki başarıları sayesinde profesyonel oyunculuk anlamında dünyadaki en ünlü marka oldu. NiP, eSpor eğitimi alanında da yan kuruluşu Area08 ve İsveç Hükümeti’yle birlikte yaptığı çalışmalar yoluyla aktif rol almaktadır. Ninjas in Pyjamas bunlara ek olarak giyim şirketi DRKN’nin de hissedarı ve Dünya Espor Birliği(WESA)’nin kurucu ortaklarındandır.

Big City Stories Playstation 4 İçin Ücretsiz OlacakCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.