Logitech G, Dünyaca Ünlü E-spor Takımlarını Destekliyor Logitech G, Dünyaca Ünlü E-spor Takımlarını Destekliyor
G2 Esports ile ortaklığını yenilediğini duyuran Logitech G, T1 Entertainment & Sports ve Natus Vincere takımlarıyla da işbirliği yaptı. Logitech G, Dünyaca Ünlü E-spor Takımlarını Destekliyor

G2 Esports ile ortaklığını yenilediğini duyuran Logitech G, T1 Entertainment & Sports ve Natus Vincere takımlarıyla da işbirliği yaptı.

G2 Esports ortaklığı için devam kararı

Ödüllü e-spor takımı G2 Esports, Logitech G ile ortaklığını sürdürüyor. Üç yıllık işbirliği dönemini geride bırakan G2 ve Logitech G, ortaklıklarını devam ettirecek.

G2 Espor CEO’su Carlos Rodriguez, “Logitech G ile ortaklığımızı #G2ARMY ve oyuncularımız için eğlenceli uygulamalar ve ihtiyaçlardan daha fazlasını karşılayan ürünler sunmak amacıyla devam ettirdiğimiz için mutluyuz. G2 Espor için önemli bir yıl olacağına inandığımız 2020’de de Logitech G ile birlikte hareket etmek bizim için çok önemli,” diye konuştu.

İki yeni ortaklık daha duyuruldu

Firma, T1 Entertainment & Sports ve Natus Vincere e-spor takımlarıyla da ortaklık anlaşmaları imzaladı.

Yeni ortaklıklarla ilgili açıklamalarda bulunan Logitech Türkiye ve Orta Asya Ülkeleri Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “G2, T1 ve Natus Vincere gibi dünyaca tanınan takımların başarılarından ilham alan ve e-spor yatırımlarını büyüten bir markayız. Mevcut işbirliklerimizi yenilemek ve yeni ortaklıklara imza atmak bizleri hem mutlu ediyor hem de heyecanlandırıyor. Başarılı e-sporcular, Logitech G ürünleri geliştirmemiz konusunda hepimize ilham veriyor. E-spor sektörü için hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz,” dedi.

PUBG Corp., Coronavirüs Nedeniyle PGS Berlin Etkinliğini İptal Etti