Point Blank PBST’de Final Zamanı Geldi! Point Blank PBST’de Final Zamanı Geldi!
Büyük finalle belirlenecek Türkiye Şampiyonu, Moskova’da düzenlenecek PBWC’ye (Point Blank World Championship) gidecek. Point Blank PBST’de Final Zamanı Geldi!

Point Blank PBST’de sezon sonu geldi çattı. Büyük finalle belirlenecek Türkiye Şampiyonu, Moskova’da düzenlenecek PBWC’ye (Point Blank World Championship) gidecek ve ülkemizi temsil edecek.

Yarı final ve final maçlarının oynanacağı karşılaşmalarda Revenant Gaming, Fireland, Spaceforce ve Keskin Esports Club karşı karşıya gelecek. Takımlar toplam 30.000 TL değerindeki nakit para ödülü için yarışırken, izleyiciler de 30.000 TL değerinde hediyelerin sahibi olacak. Maçlar 5 Mayıs 2019 Pazar günü saat 11:00’da Point Blank YouTube ve Facebook sayfalarından ve Point Blank Espor YouTube ve Facebook sayfalarından canlı olarak yayınlanacak.

Azeri oyuncular arasında da oldukça popüler olan Point Blank’in Büyük Final kadrosu bunu yansıtır nitelikte oldu. Toplamda 20 oyuncunun katılacağı finalin 10 oyuncusu Türk, 10 oyuncusu da Azeri olacak. Beş Azeri oyuncuyla katılan Fireland hariç geri kalan üç takım Azeri ve Türk oyunculardan oluşuyor.

Overwatch Ligi All-Stars 2019 Detayları Belli Oldu