PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Oldu! PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Oldu!
Playerunknown's Battlegrounds (PUBG)  LG Electronics’in ana sponsorluğunda PUBG TAMGAME Ligi adıyla Türkiye’deki e-spor severler ile buluşmaya hazırlanıyor. PUBG TAMGAME Ligi’nin Ana Sponsoru LG Oldu!

Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG)  LG’nin ana sponsorluğunda PUBG TAMGAME Ligi adıyla Türkiye’deki e-spor severler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Nfinity Games’in oyun portalı TAM Game ve LG, e-spor severleri Mart, Nisan ve Mayıs aylarında düzenlenecek resmi turnuvalara ve Haziran ayında gerçekleşecek büyük finale davet ediyor. 3 ay boyunca toplam 400 takım, 1600 oyuncunun katılacağı resmi turnuvalar düzenlenecek. Takımlar, Haziran ayındaki finallerde mücadele edecek son 72 takım arasına girmeye çalışacaklar. Haziran ayında ise bu 72 takım mücadele edecek. 20 takım Haziran ayının sonunda gerçekleşecek offline turnuvaya adını yazdıracak!

Toplamda 60,000 dolarlık nakit ödülün dağıtılacağı LG PUBG TAMGAME Ligi’nin finalinde şampiyon olan takım, nakit ve ekipman ödülleri kazanacak. Ayrıca yurt dışında gerçekleşecek olan PUBG turnuvasında ülkesini temsil etme fırsatını kazanacak!

LG ana sponsorluğunun yanı sıra, ülkemizin önde gelen popüler oyun satış sitesi GameSatış da lige destek veriyor. GameSatış Haziran sonu gerçekleşecek offline finalin bilet satışlarını gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

23 Mart Cuma günü TSİ 16:00’da başlayacak LG PUBG TAMGAME Ligi’nin Mart ayı kayıtları, 18 Mart Pazar günü açılacak ve 22 Mart Perşembe günü sonlanacak.

LG  PUBG TAMGAME Lig maçlarını ve haberlerini www.pubgtgl.com üzerinden takip edebilirsiniz. Her hafta Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleşecek maçları ise buradan izleyebilirsiniz.

PUBG Steam Tarihinde En Çok Satan Üçüncü Oyun Oldu