TESFED Zula Türkiye Kupası’nda Casper Excalibur Ödülü! TESFED Zula Türkiye Kupası’nda Casper Excalibur Ödülü!
TESFED Zula Türkiye Kupası’nda birinci olan takımın en değerli oyuncusu (MVP), Excalibur G650 ile ödüllendirildi. TESFED Zula Türkiye Kupası’nda Casper Excalibur Ödülü!

Türkiye’nin en iyi 16 Zula takımının mücadele ettiği TESFED Zula Türkiye Kupası’nda birinci olan takımın en değerli oyuncusu (MVP), Excalibur G650 ile ödüllendirildi. Final maçını kazanan Galatasaray takımında oynayan ve turnuvanın en değerli oyuncusu seçilen Erdem Şentürk, Excalibur bilgisayarın sahibi oldu.

Zula Süper Lig ve Zula Rekabet Turnuvası’nın en iyi takımları, 26-27 Ocak’ta Türkiye Espor Federasyonu önderliğinde düzenlenen Zula Türkiye Kupası’nda bir araya geldi. Tüm takımların büyük ödüle ve şampiyonluk kupasına ulaşmak için mücadele verdiği etkinlikte ipi göğüsleyen takımın en değerli oyuncusu Casper Excalibur oyun bilgisayarıyla ödüllendirildi.

Türkiye’nin ilk espor kompleksi olan Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte, Türkiye’nin en iyi 16 Zula takımı mücadele etti. Tekli eleme sistemiyle düzenlenen organizasyona yüzlerce oyunsever de izleyici olarak katıldı.

Excalibur’un G650 modeli, kupa finalinde birinci olan Galatasaray takımında oynayan Erdem Şentürk’ün (Keevz) oldu. Excalibur, Casper Pazarlama İletişimi Müdürü Nesli Doğan tarafından sporcuya takdim edildi.

ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Oldu