World of Tanks Blitz Twister Kupası Finali Bu Yıl Minsk’te Gerçekleşecek World of Tanks Blitz Twister Kupası Finali Bu Yıl Minsk’te Gerçekleşecek
World of Tanks Blitz için her yıl düzenlenen Twister Kupası finalleri için geri sayıma başlandı. Ayrıntılar haberimizde. World of Tanks Blitz Twister Kupası Finali Bu Yıl Minsk’te Gerçekleşecek

Wargaming bugün yaptığı bir açıklamayla World of Tanks Blitz için her yıl düzenlenen Twister Kupası finalleri için geri sayıma başladıklarını açıkladı.

Bu yıl dünyanın dört bir yanından gelen en iyi dört World of Tanks Blitz takımı 11 Kasım’da Beyaz Rusya’nın Minsk şehrinde karşı karşıya gelecek. Takımlar 30.000$ değerindeki ödül havuzundan pay almaya çalışacak.

Geçen yıl New York’ta düzenlenen finallerde Bağımsız Devletler Topluluğundan C4 kupayı kazanmıştı. 2017 yılında ise kupa maçları bu kez World of Tanks Blitz’in ana vatanı olan Minsk’e taşınıyor.

Wargaming eSports müdürü Daria Klimchuk ise kupayla ilgili olarak espor tarafında oyunculara kendilerini tüm dünyaya kanıtlama şansı verdiklerini belirtti. Geçtiğimiz sene yapılan turnuvanın son derece heyecanlı olduğunu da sözlerine ekledi. Ayrıca bu yılki kupanın da kıran kırana geçmesini hedeflediklerini söyledi.

Rusya, Avrupa Birliği, Amerika ve Asya olmak üzere dört bölgeye ayrılıyor kupa. Takımların bir ay boyunca sürecek Twister Kupası eleme süreci ise Eylül’de başlayacak. Kupayla ilgili gelişmeler için World of Tanks Blitz’in resmi sosyal medya hesaplarını ve https://wotblitz.eu/tr/news/ adresini takip etmeyi unutmayın.

World of Tanks 9.20 Güncellemesi 60 Kişilik Dev Savaşları Getiriyor