Yeni Brawlhalla Turnuvası 20,000€ Ödül Havuzuyla Geliyor! Yeni Brawlhalla Turnuvası 20,000€ Ödül Havuzuyla Geliyor!
Yeni Brawlhalla turnuvası Great Brawl 20 bin euro ödül havuzuyla geliyor! Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Yeni Brawlhalla Turnuvası 20,000€ Ödül Havuzuyla Geliyor!

Yeni Brawlhalla turnuvası Great Brawl 20 bin euro ödül havuzuyla geliyor!

Great Brawl, PC’de 1e1 şeklinde bir turnuva olacak ve 1 Kasım 2019 tarihinde Paris Games Week’te gerçekleşecek. Turnuvanın galibi 20,000€ ödül havuzundan pay almanın yanında Kasım ayında DreamHack Atlanta’da gerçekleşecek olan Brawlhalla Dünya Şampiyonasına da gidecek.

  • Çevrimiçi elemeler – 6/10 & 13/10 (2 çevrimiçi eleme PC, Xbox One, ve Nintendo Switch’te 6 ve 13 Ekim tarihlerinde CEST saatiyle 15:00’da, EU Bölge Sunucularında gerçekleşecek)

Havuzlu çift elemeli kümelerde dövüşülecek. Katılanlardan en iyi 6 kişi Paris Games Week finaline erişmeye hak kazanacak. Tüm seyahat masrafları da karşılanacak. Buradan başvurabilirsiniz!

Lütfen yaşı küçük olanların katılımını çerçeveleyen belirli düzenlemeler olduğunu unutmayın:

  • 12 yaşından küçük çocuklar Great Brawl’a katılamazlar.
  • 13 ila 15 yaş arasındakiler için bu yetki belgesinin yasal temsilcileri tarafından doldurulması gerekir. Bu belgeyle birlikte başvuran çocuk ve yasal temsilcilerinin kimlik belgelerinin kopyaları bwh.greatbrawl@gmail.com adresine gönderilecektir.

Çevrimdışı eleme, 1 Kasım sabahı doğrudan Paris Games Week’teki Ubisoft standında yapılacak.

Açık elemeye kayıt, ilk gelene ilk hizmet esasına göre doğrudan stantta olacak. En iyi 4 oyuncu finale katılmaya hak kazanacak.

Great Brawl’ın finali 1 Kasım saat 13:00’da olacak ve Brawlhalla Resmi Twitch Kanalı üzerinden yayınlanacak.

Finalistler 20,000€ ödül havuzundan pay almak için karşılaşacaklar. Şampiyon olan kişi 15 Kasım DreamHack Atlanta’da gerçekleşecek olan Brawlhalla Dünya Şampiyonası’na ulaşım ve konaklama kazanacak. Ayrıca, tüm katılımcıların, Brawlhalla Güç Sıralamasında puanları da artacak.

Espor Camiası TESFED’in 1. Espor Çalıştayı’nda Buluştu