2016 Yılının En Çok Beklenen Oyunları

Amazon müşterileri arasında yapmış olduğu bir anket ile bu yılın en çok beklenen oyunlarını belirlemiş. Tüm liste haberin devamında.

Devamını Oku
Dragon Ball Xenoverse 2’den Yeni Detaylar Gün Yüzüne Çıktı

BANDAI NAMCO Entertainment Europe E3’te PS4, Xbox One ve PC için merakla beklenen Dragon Ball Xenoverse 2 ile ilgili yeni detayları açıkladı.

Devamını Oku
Square Enix, E3 2016 Kadrosunu Duyurdu

SQUARE ENIX interaktif eğlence ürünlerinin Avrupa ve PAL bölgelerindeki yayıncısı Square Enix Ltd. merakla beklenen oyun kadrosunu sergiliyor.

Devamını Oku
Plantronics Yeni Oyuncu Kulaklıklarını Tanıttı

Bu yılki E3 fuarında Plantronics, RIG oyuncu kulaklık serisine gelecek olan yeni geliştirdiği üç farklı ürün serisinin modellerini tanıttı.

Devamını Oku
Tekken 7 İçin 11 Dakikalık Oynanış Videosu

Sevilen dövüş oyunu serisinin son oyunu Tekken 7 için yeni yayımlanan bir oynanış videosu ile oyun içindeki dövüşlere daha yakından bakıyoruz.

Devamını Oku
Mount and Blade II: Bannerlord E3’te

Taleworlds Entertainment, Mount & Blade II: Bannerlord ile oyun içi kale kuşatmalarını daha önce görülmemiş dinamiklerle karşımıza çıkarmaya hazır!

Devamını Oku
Vainglory E3’te – Samsung Ortaklığı ve Turnuvası Duyuruldu

Bu yıl, Samsung ile iş birliği yapan Vainglory, Samsung Galaxy Vainglory Turnuvası’nı duyurdu. Vainglory’nin en iyi profesyonel takımları bu turnuvada mücadele edecekler.

Devamını Oku
Robinson: The Journey’nin Yeni Videosu Yayımlandı

Crytek, E3 2016’da PlayStation VR için geliştirilen Robinson: The Journey’ye ufak bir bakış atan yeni bir video yayımladı.

Devamını Oku
Forza Horizon 3 Duyuruldu!

Microsoft ve Playground Games, Forza Horizon serisinin yeni üyesi Forza Horizon 3’ü hem Xbox One hem de PC platformu için duyurdu.

Devamını Oku
Yeni Spider-Man Oyunu İçin Kısa bir Tanıtım Videosu Yayımlandı

Insomniac Games firması yeni bir Spider-Man oyunu üzerinde çalıştıklarını yayınladıkları kısa tanıtım videosu ile duyurdu.

Devamını Oku