ASUS ROG’dan Yeni USB-C Oyuncu Kulaklığı: ROG Strix Go 2.4 ASUS ROG’dan Yeni USB-C Oyuncu Kulaklığı: ROG Strix Go 2.4
ASUS, kablosuz bağlantı için 2,4 GHz USB-C bağlantı aygıtı kullanan ROG Strix Go 2.4’ü duyurdu. Ayrıntılar haberimizde. ASUS ROG’dan Yeni USB-C Oyuncu Kulaklığı: ROG Strix Go 2.4

ASUS Republic of Gamers (ROG), dünyanın PC, PlayStation, Xbox, akıllı cihazlar ve el konsolu modunda Nintendo Switch ile kablosuz bağlantı için 2,4 GHz USB-C bağlantı aygıtı kullanan ilk kulaklığı olan ROG Strix Go 2.4’ü duyurdu.

Hafif yapıdaki Strix Go 2.4, hızlı şarj olmasının yanı sıra uzun pil ömrü sunuyor. Yapay zeka destekli gürültü engelleme özelliğine sahip bir mikrofon bulunan kulaklıkta, 40 mm ASUS Essence sürücüleri bulunuyor.

USB-C ve 3,5 mm jak

Dünyanın ilk USB-C 2,4 GHz RF teknolojisi ve çift anten bir araya gelerek gecikmesiz ses aktarımı sağlıyor. Ürün bu sayede mobil oyuncular veya el konsolu modunda Nintendo Switch için ideal hale geliyor. Strix Go 2.4 evde konsol veya PC ile oyun oynamak için de ideal. Kulaklık, 20 metreye kadar menzil sunuyor.

Yeni kulaklık ayrıca 3,5 mm jak ile Xbox One ve diğer cihazlara uyum sağlıyor. Bu bağlantı, pil bittiğinde de bir alternatif yöntem sunuyor.

290g ağırlık ve taşıma çantası

290g ağırlığındaki ROG Strix GO 2.4 son derece hafif bir oyuncu kulaklığı. Kulaklık katlanabilir tasarıma sahip, yani kolay taşınıyor. Ürünle birlikte gelen taşıma çantası kulaklığı ve ilgili diğer aksesuarları düzenli tutmanızı ve korumanızı sağlıyor.

Yapay zeka destekli mikrofon

ROG Strix Go 2.4 oyun içinde net iletişim kurabilmeniz için yapay zeka destekli gürültü engelleme özelliğine sahip bir mikrofona sahip. 50 milyon kayıtlık derin öğrenim veri tabanından ve binlerce saatlik eğitimden yararlanan algoritma, çevresel seslerin yüzde 95’ini tanımlayıp engelliyor.

Çıkarılabilir, çift yönlü mikrofona ek olarak hareket halindeyken kullanım için bir de gizli mikrofon bulunuyor. Her iki mikrofon da yapay zeka destekli gürültü engelleme teknolojisine sahip, ayrıca Discord ve TeamSpeak gibi önde gelen iletişim sağlayıcılarının sertifikalarını da taşıyor.

Pil ömrü

Kulaklık, 5V / 900 mA girişe destek veren bir şarj yongasına sahip. Böylece şarj süresi büyük ölçüde azalıyor. 15 dakikalık şarj ile üç saate kadar kullanım mümkün olurken, toplamda 25 saate kadar pil ömrü sunuluyor.

Kulaklık, hava geçirmez bölüm tasarımı ve 40 mm ASUS Essence sürücüleriyle geliyor.

Razer Kraken X İncelemesi | RGB Olmadan Oluyor mu?