Cooler Master’dan Oyunculara Özel OLED Ekranlı Fare: Sentinel III Cooler Master’dan Oyunculara Özel OLED Ekranlı Fare: Sentinel III
Çevre birimleri ve donanım bileşenleri ile yakından tanıdığımız Cooler Master, FPS oyuncularına özel OLED ekranlı ergonomik faresi Sentinel III'ü tanıttı. Cooler Master’dan Oyunculara Özel OLED Ekranlı Fare: Sentinel III

Çevre birimleri ve donanım bileşenleri ile yakından tanıdığımız Cooler Master, FPS oyuncularına özel OLED ekranlı ergonomik faresi Sentinel III‘ü tanıttı.

Cooler Master: Sentinel III sahip olduğu OLED ekranı ile kişiselleştirilebilir bir fare olarak karşımıza çıkıyor. ARM‘ın 32-bit işlemcisinden gücünü alan farenin üzerinde 512 Kb dahili belleği yer alıyor. Farenin dahili belleği sayesinde de fare ayarlarınızı ve makrolarınızı yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

Sentinel III‘ün üst kısmında bulunan LED aydınlatma, 16.8 milyon renk seçeneği sunarken, OLED ekranı ile de farenizi kişiselleştirebiliyorsunuz. Farenin ön kısmında DPI durumunu gösteren ekran yer alırken, hemen arkasında da istediğiniz logoyu koyabileceğiniz 32×32 piksel çözünürlüğünde bir alan yer alıyor.

Sentinel III‘ün Avago 3988 sensörü 400 / 1200 / 4000 / 6400 DPI seçenekleri arasında anlık geçiş yapabilmenizi imkan sağlıyor. Storm TactiX ile de 8 farklı tuşu farklı fonksiyonlar için atayabiliyorsunuz. Ayrıca fare, 20 milyon tıklamaya kadar dayanabiliyor.

1.8 metre uzunluğundaki kablo ile gelen farenin ölçüleri de 135 mm x 83.6 mm x 40 mm boyutlarına sahip. Ayrıca farenin alt kısmına 4.5 gram ağırlığında 5 adet ağırlık takabiliyorsunuz.

Son olarak, Cooler Master: Sentinel III‘ün Avrupa‘da 180TL fiyat etiketi ile piyasaya çıkacağını da belirtelim.

Fragtist - Sentinel III (2)Özgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü