Razer Diamondback’in Yeni Versiyonuyla Tanışın Razer Diamondback’in Yeni Versiyonuyla Tanışın
Razer, Berlin’de devam eden IFA 2015 fuarında bir efsanenin dönüşünü müjdeledi: Razer Diamondback. Razer Diamondback’in Yeni Versiyonuyla Tanışın

Razer, Berlin’de devam eden IFA 2015 fuarında bir efsanenin dönüşünü müjdeledi: Razer Diamondback.

Oyuncular arasında oldukça popüler olan bu ikonik oyun faresinin daha da geliştirilmiş modeli, güncellenen ergonomik özelliklerinin yanısıra dünyanın en hassas sensörü ve Chroma LED lighting eklenerek oyuncularla buluşacak.

Yeni Diamondback tıpkı eski modeli gibi, slim bir tasarıma sahip. Hem sol hem sağ el ile kullanılabilir. Yandaki tuşlar her iki elin de kolayca ulaşabileceği şekilde yerleştirildi. Sensör teknolojisindeki şimdilik son zirve olan 16,000 DPI ile donandı. Razer’ın Synapse programı sayesinde oyuncular kendi Diamondback’lerini bir seferde 1 DPI şeklinde özelleştirebilecekler. Razer’ın özelleştirilebilir Chroma aydınlatması, 16.8 milyon renk seçeneğiyle Diamondback’de de hazır olacak. Diamondback tüm Chromalı Razer ekipmanlarıyla senkronize olabilecek.

Synapse’ın tüm özelliklerinden faydalanmak için, tüm makrolar, fonksiyonlar ve kısayollar Diamondback’teki her tuşa ayarlanabilecek ve başka PC’lerde acil kullanım gerektiren durumlar için buluta kaydedilebilecek. RazerStore’da ön siparişe açılan Diamondback’in dünya genelinde anlaşmalı mağazalara gelişi ise Ekim ayında olacak. Öngörülen satış fiyatı Amerika’da $89.99, Avrupa’da ise €99.99.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.