Razer IFA 2015 – Notebook Mouse’u Orochi Duyuruldu Razer IFA 2015 – Notebook Mouse’u Orochi Duyuruldu
Razer Orochi notebook oyun faresi dünyanın en hassas fare sensörü, geliştirilmiş pil ömrü ve Chroma aydınlatmasıyla oyuncuların beğenisine sunuldu. Razer IFA 2015 – Notebook Mouse’u Orochi Duyuruldu

Razer, oyuncuların mobil olduklarında da rahat edebilmeleri için yeni bir ürün geliştirdi. Razer Orochi notebook oyun faresi dünyanın en hassas fare sensörü, geliştirilmiş pil ömrü ve Chroma aydınlatmasıyla oyuncuların beğenisine sunuldu.

Berlin’de devam eden IFA 2015 fuarında duyurulan yeni Orochi, sensör ve pil teknolojilerindeki son yenilikleri taşıyor ve oyunculara hem noktasına kadar hassasiyet hem de kablosuz modda iki katı kullanım ömrü sunuyor. Razer Orochi, Chroma aydınlatmaya kavuşan son Razer ürünlerinden biri. İkili mod bağlanma özelliği, yeniden tasarlanmış dış kaplaması ve metal başlığıyla piyasadaki en gelişmiş notebook faresi.

Orochi de tüm yeni Razer ürünleri gibi Chroma aydınlatmaya sahip. Ayrıca, Synapse sayesinde Chroma aydınlatma özelliklerinin yanısıra makroları ve fonksiyonları istediğiniz gibi ayarlayıp bulutta saklayabiliyorsunuz. RazerStore’da ön siparişte olan Orochi’nin mağaza satışları Ekim’de başlayacak. Fiyatı ise Amerika’da $69.99, Avrupa’da €84.99 olacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.