SADES’ten Fiyat Performans Ürünü Revolver! SADES’ten Fiyat Performans Ürünü Revolver!
Revolver fare, SADES ailesinin uygun fiyatı ve yüksek performansıyla öne çıkan etkili bir üyesi. Ayrıntılar haberimizde. SADES’ten Fiyat Performans Ürünü Revolver!

Revolver fare, SADES ailesinin uygun fiyatı ve yüksek performansıyla öne çıkan etkili bir üyesi. Kişiye özel tasarım özelleştirme, hassas kontrol, çift elle kullanılabilirlik ve çok işlevli programlanabilir butonlar gibi özellikleriyle göz alan Revolver, kullanıcılarını oyunun kahramanı olmaya davet ediyor.

Çift elle kontrol

2 setten oluşan çift taraflı buton yapısıyla öne çıkan Revolver, hem sağ hem de sol elini kullanabilen kullanıcılara özel olarak tasarlanmış. Özel üretilmiş Omron anahtarları ise Revolver’ın tuş basma hassasiyetinin kaynağı. Bu etkili özellik sayesinde hassas adımların kahramanlık getirdiği oyunlarda başarısız olmak imkânsız gibi. Çift elle kullanılabilirliğe eklenen hassas kontrol özelliği de yüksek performansın en büyük etkenleri arasında. PMW 3325 optik sensör ile hızlı olmak ve doğru hamlelerde bulunmak çok kolay.

Şık tasarım ile tamamlanan resim

Revolver’ın bütünsel olarak sunduğu eşsiz deneyimi anlamak için tasarım özelliklerinden de bahsetmek şart. Mavi ve siyah renklerin ağırlıkta olduğu fare tasarımının RGB ışıklandırması göz alıcı. 11 RGB aydınlatma moduyla öne çıkan Revolver ile istediğiniz rengi ayarlayıp oyun dünyasına hızlıca dalabilirsiniz.

Tasarıma kendi ruhunu kat

SADES Revolver modelinin tüm butonları programlanabiliyor. 6 farklı DPI ayarı ile istenen en doğru DPI değerini hızlıca seçmek mümkün. Türkçe dil seçeneğine sahip SADES Revolver yazılımı ise internet sitesinden kolaylıkla indirilebilir. Bu yazılım ile oyun profilleri arasında tek tuş ile geçiş sağlanabiliyor.

Revolver’ın sağ ve sol kısımlarında 2’şer tane olmak üzere toplamda 8 adet butonu var. Bunun yanı sıra 9 makro butonla hızınızı göklere çıkarabilirsiniz. Her yere istediğiniz işlevi atayabileceğiniz bu butonlarla hızın birincilik getirdiği oyunlarda “Artık ben de varım!” demeye hazır olun.

Neler var?

Revolver’ın gücünü pekiştiren bazı önemli teknik özellikleri de belirtmekte fayda var:

  • Giriş Fişi: Altın Kaplama USB Fişi
  • Dahili Bellek: 32k dahili bellek
  • Maksimum Hızlanma: 20 G
  • Maksimum Hız: 100 in / s
  • Rapor Hızı: 125/250/500/1000 Hz (Varsayılan Değer: 500 Hz)
  • Sensör Adı: PMW 3325
  • Sensör Tipi: Optik
  • TÜFE: 200-10.000
  • Footpad Ömrü: 500 km
ASUS, ROG Strix Carry Modelini Duyurdu