HyperX Cloud Alpha n11’de Ön Siparişte! HyperX Cloud Alpha n11’de Ön Siparişte!
HyperX, yeni Cloud Alpha Gold'un dünya lansmanını 12 Ağustos'ta yapacak. Serinin yeni üyesi, n11.com'da ön siparişe çıktı. HyperX Cloud Alpha n11’de Ön Siparişte!

HyperX, yeni Cloud Alpha Gold’un dünya lansmanını 12 Ağustos’ta yapacak. Serinin yeni üyesi, n11.com‘da ön siparişe çıktı.

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com, oyun tutkunlarının talepleriyle geliştirilen HyperX Cloud Alpha Gold’u ön siparişe açtı. Dünya lansmanı 12 Ağustos’ta yapılacak olan yeni oyuncu canavarı, çift odalı sürücü tasarımı ile gürültüyü azaltıyor.

Oyun esnasında orta ve yüksek seslerden bas frekanslarını ayırıp, daha hatasız bir deneyim vadeden ürün, genişletilen ödüllü kafa bandı ile kullanıcısına konfor sunuyor. Dayanıklı altın rengi kasası, gürültü önleyiciye sahip mikrofonu ile dikkatleri üzerinde toplayan headset, kablo üzerindeki ses kontrolleriyle de kullanıcısının oyun esnasında hareket olanağını artırıyor.

TeamSpeak ve Discord özellikleriyle ses kalitesinden ödün vermeyen ürün; PC, PlayStation 4, Xbox One ve 3,5 mm’lik bağlantı noktası bulunan tüm platformlarla uyumlu olarak çalışıyor.

Cloud Alpha Gold, 699 TL’lik fiyat etiketiyle n11.com’da oyun tutkunlarını bekliyor.

Steelseries Arctis 1 | Bu Fiyata Bu Kulaklık Alınır mı?