HyperX’ten Oyun Yayıncıları ve Sunucular İçin Özel Mikrofon: QuadCast HyperX’ten Oyun Yayıncıları ve Sunucular İçin Özel Mikrofon: QuadCast
HyperX, yayın ve ses kaydı için tasarlanan HyperX QuadCast mikrofonunu duyurdu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. HyperX’ten Oyun Yayıncıları ve Sunucular İçin Özel Mikrofon: QuadCast

HyperX, yayın ve ses kaydı için tasarlanan HyperX QuadCast mikrofonu duyurdu. Titreşim önleyici bir askıyla birlikte gelen QuadCast, dört adet kutup dizilimi tercihi, kazanım kontrolü ve dahili pop filtresi gibi özelliklere sahip. Üzerine dokunarak sesi kapatılabilen condenser mikrofon, bu durumdayken kırmızı LED ışıklarını da söndürüyor.

USB üzerinden net ve tutarlı ses yakalayabilen HyperX QuadCast, esnek kullanım için stereo, çok yönlü, kardiyot ve çift yönlü olmak üzere dört farklı kutup dizilimi sunuyor. Condenser mikrofon özelliği taşıyan cihazda ayrıca daha net ses kalitesi için gürültüyü azaltan dahili bir pop filtresi bulunuyor.

Titreşim önleyici bir askıya sahip olan QuadCast, hızlı kazanım kontrolü imkanı sunuyor. Mikrofonun aldığı sesleri canlı olarak dinleyebilmek için de bir adet 3,5 mm kulaklık çıkışı yer alıyor. Birden fazla cihazda görüşme programlarıyla uyumlu olan mikrofon Discord ve TeamSpeak sertifikalarına da sahip. Ürünle birlikte gelen askı 3/8” ve 5/8” yuvalara sığabiliyor ve çoğu ayakla kola uyum sağlıyor. Quadcast mikrofon; PC, PlayStation 4 ve Mac kullanan profesyonel yayıncıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanıyor.

HyperX Global Ses İş Birimi Müdürü Tyler Needles, şunları söylüyor: “HyperX yıllar içinde oyun denilince akla ilk gelen markalardan biri haline geldi. Durmaksızın çalışarak oyuncular için yüksek performanslı bir ürün serisi oluşturduk. HyperX QuadCast mikrofon ile ekibimiz oyuncular, yayıncılar ve sunucular için gösterdiği çabayı sürdürmeye kararlı olduğunu gösterdi.”

Bulunabilirlik

Yeni mikrofon, HyperX’in perakende ve e-ticaret mağaza ağında 139,99$ tavsiye edilen fiyatla bulunabiliyor.

Razer’dan Yayıncılara Özel Mikrofon: Seiren Elite