Kablosuz Sporcu Kulaklığı HONOR Sport PRO Türkiye’de Kablosuz Sporcu Kulaklığı HONOR Sport PRO Türkiye’de
Yeni kablosuz kulaklığı HONOR Sport PRO Türkiye’de tüketicilerin beğenisine sunuldu. Ayrıntılar haberimizde. Kablosuz Sporcu Kulaklığı HONOR Sport PRO Türkiye’de

Yeni kablosuz kulaklığı HONOR Sport PRO Türkiye’de tüketicilerin beğenisine sunuldu. Kulaklık, 18 saate varan pil ömrü ve USB-C üzerinden şarj edilebilme gibi özellikleriyle öne çıkıyor.

Kablosuz müzik

HONOR Sport Pro, tek şarjda 18 saate kadar müzik dinleme ve 12 saate kadar telefonla görüşme sunabiliyor. Sadece 5 dakikalık şarjla bile 4 saate kadar müzik dinleyebiliyorsunuz.

Kulaklık sürücülerinin arkasında bulunan manyetik kısımla her iki sürücü de birbirine yapışık şekilde düzenli dururken, bu halde otomatik olarak uyku moduna geçerek pil ömründen de tasarruf edilmesini sağlıyor. Kulaklığı ayırdığınızda ise otomatik olarak yeniden bağlanıyor.

HONOR Yeni Ürünlerini İspanya’da Tanıttı!

Ses aktarımı

HONOR Sport PRO, mikrofon tasarımı sayesinde istenmeyen sesleri azaltarak daha net bir iletişim sağlıyor. Bununla birlikte, özel bir akustik diyaframa sahip, ince ayarlanmış ve yüksek hassasiyetli 13 mm’lik hoparlörler, net orta tonlar ve kaliteli baslar sunuyor. Cihaz, Bluetooth aktarımı yapabiliyor.

Kulaklık üzerinde yer alan üç tuşlu kontrol paneli, kulaklığı çıkarmadan ses seviyesini ayarlama imkanı sunuyor. Ayrıca paneli kullanarak sporunuza ara vermeden telefon görüşmeleri yapabilir ve sesli asistanınıza erişebilirsiniz.

Renk seçenekleri

Türkiye’de Fantom Kırmızı, Fantom Gri ve Fantom Pembe olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunulan HONOR Sport PRO, Türk Telekom, Vatan Bilgisayar mağazaları ve online satış noktaları üzerinde yer alıyor.

Sennheiser’dan Yeni Kulaklık: Momentum True Wireless 2