Cooler Master Ceres 300 Kulaklık İncelemesi Cooler Master Ceres 300 Kulaklık İncelemesi
Cooler Master'ın uygun fiyatlı kulaklığı Ceres 300 bakalım beklentileri ne kadar karşılıyor? Detaylar incelememizde. Cooler Master Ceres 300 Kulaklık İncelemesi

Cooler Master’ın uygun fiyatlı kulaklığı Cooler Master Ceres 300 bakalım beklentileri ne kadar karşılıyor? Oyuncu ekipmanları alanında birçok modelle yer almaya devam eden Cooler Master, Ceres 300’de farklı bir yol denemiş. Basit tasarımlı ve şık görünen kulaklıkta, ayrıntılara baktığımızda bir çok farklı tercihi bir araya getirdiğini görebiliyoruz.

Deri baş desteğini kumaş kulak kaplaması ve kalın teleskopik bir mikrofonla birleştirmiş. Tasarımın neredeyse tamamı plastik. Bu sayede hafiflik ön plana çıksa da haliyle dayanıklılıktan feragat edilmiş. 3,5 mm’lik girişe sahip olan Ceres’in bu jack’larının üstünde bir işaret yok. Hangisinin mikrofon hangisinin kulaklık olduğunu tecrübe ederek yada jack’ın rengine bakarak bulmanız gerekiyor.

Ceres’in kablosu ince plastikten yapılmış. Üzerinde ise sesi ve mikrofonu kontrol edebilmenizi sağlayan bir kumanda bulunuyor. Kulaklığın performansını ve daha bir çok ayrıntıyı videomuzda bulabilirsiniz.

00:51 Dış Tasarım ve Fiziksel Özellikler
02:31 Kulaklık Tasarımı
04:31 Mikrofon Tasarımı
05:53 Kumanda Özellikleri
06:34 Ses Performansı ve Teknik Özellikler
08:11 3.5 Girişler
09:00 Mikrofon Performansı
10:08 Son Karar

► Facebook: https://www.facebook.com/fragtistcom
► Twitter: https://twitter.com/Fragtist
► Google+: http://goo.gl/XncGVZ
► Twitch: http://www.twitch.tv/fragtist
► Youtube: https://www.youtube.com/user/Fragtist
► www.fragtist.comCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.