Logitech G’den, Günlük Yaşam İçin Tasarlanan Oyun Kulaklığı Logitech G’den, Günlük Yaşam İçin Tasarlanan Oyun Kulaklığı
Logitech G, Logitech G433 7.1 Gaming Headset ve Logitech G233 Prodigy Gaming Headset olmak üzere yeni oyun kulaklıklarını piyasaya sundu. Logitech G’den, Günlük Yaşam İçin Tasarlanan Oyun Kulaklığı

Logitech G, Logitech G433 7.1 Gaming Headset ve Logitech G233 Prodigy Gaming Headset olmak üzere yeni oyun kulaklıklarını piyasaya sundu. Logitech G433 ve G233 oyun kulaklıkları, hafif ve ergonomik tasarımıyla yüksek ses performansı sağlıyor. Gelişmiş oyun teknolojisine ve modaya uygun tasarıma sahip kulaklıklar, patent bekleyen Pro-G ses sürücüleriyle en küçük seslerin bile duyulmasını sağlayarak, oyuncunun başarısını ileri bir seviyeye taşıyor.

Logitech G433 ve G233’nin Pro-G ses sürücüleri, ince ve kalın sesleri en az bozulma olacak şekilde kulağa aktarıyor. Logitech G433 ayrıca, orijinaline yakın ses kalitesi için DTS Headphone:X 7.1 sistemini kullanıyor. Bu teknolojiyle oyunun içindeki çevresel sesleri ve oyuncuların asıl isteği olan uzaktaki sesleri (yaklaşan düşman sesleri) de duymak mümkün oluyor.

Logitech G433 ve Logitech G233 oyun kulaklıkları, Haziran 2017 itibarıyla G433 129 € ve G233 89,99 € tavsiye edilen satış fiyatıyla piyasaya sunuluyor.

Logitech, Yeni Teknolojisi Logitech Flow’u Duyurdu


Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.