Razer IFA 2015 – Kraken Mobile Duyuruldu Razer IFA 2015 – Kraken Mobile Duyuruldu
Razer, Berlin’de devam eden IFA 2015 fuarında ünlü ürün ailesi Kraken’ın yeni üyesini tanıttı: Razer Kraken Mobile. Razer IFA 2015 – Kraken Mobile Duyuruldu

Razer, Berlin’de devam eden IFA 2015 fuarında ünlü ürün ailesi Kraken’ın yeni üyesini tanıttı: Razer Kraken Mobile.

Altı neon renkte satışa sunulan Razer Kraken Mobile, hafifliği ve iOS akıllı telefonlar için özel olarak üretilmiş çıkarılabilir kablosunun verdiği rahatlıkla dikkat çekiyor. Kraken Mobile’in kordu bir mikrofon ile beraber volüm kontrolü, telefon çağrıları ve müzik listesi kontrolleri için kumanda içeriyor. Oyun ve müzik dinlemek için tasarlanmış 40 mm sürücüler Kraken Mobile’in bir diğer özelliği.

Razer Kraken Mobile ile daha da güçlenen Kraken ailesi, dünyanın en iyi oyuncu kulaklığı olarak nitelendirilen Kraken PRO’nun yanısıra, Kraken 7.1 ve Kraken for Xbox One gibi özelleştirilmiş seçeneklere de sahip.

Razerzone.com üzerinden satışa sunulan Kraken Mobile bu ay içinde mağazalara da gelecek. Satış fiyatı Amerika için $89.99, Avrupa için €109.99.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.