Logitech G’den Çığır Açan Teknolojiler! Logitech G’den Çığır Açan Teknolojiler!
Logitech G, yeni geliştirdiği ve sürekli güncellediği teknolojileriyle fark yaratıyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Logitech G’den Çığır Açan Teknolojiler!

Logitech G, yeni geliştirdiği ve sürekli güncellediği teknolojileriyle fark yaratıyor.

Kablosuz şarj etmenin olanaklarını yeni baştan belirleyen POWERPLAY önceki kablosuz şarj sistemlerinden farklı olarak farenin hareketini kısıtlamıyor. Fare oyun sırasında bile kablosuz bir şekilde şarj olmaya devam ediyor.

POWERPLAY G903 ve G703 ile birlikte çalışıyor.

Oyunlarda tansiyonun yüksek olduğu anlarda faredeki gecikmeler, kazanmayı ya da kaybetmeyi etkileyebilir. 1 ms süren cevap hızı ve uçtan uca en iyi hale getirilmiş kablosuz bağlantısıyla, ani hamleli hedeflemelerde mükemmel rekabet seviyesinde bir deneyim sunuyor. G903 ve G703 oyun fareleri, POWERPLAY’in LIGHTSPEED kablosuz alıcılarına bağlanıyor ve en iyi düzeydeki sinyal gücünü ve tek bir USB kablosu üzerinden şarj etme ve veri alma kolaylığı sağlıyor.

LIGHTSPEED teknolojisi G903, G703, G603, G613 ve POWERPLAY ürünlerinde bulunabilir.

HERO Optik Sensör, uzun pil ömrüne sahip, yüksek performanslı bir kablosuz oyun faresi yaratma hedefiyle Logitech G tarafından üretildi. Yeni nesil, yüksek verimli optik algılayıcı HERO sensörü, sektöründe lider bir performans sergileyerek 10 kat daha fazla güç verimi sunuyor. HERO, 200-12000 DPI aralığında hassasiyetle sıra dışı rekabet oranı ve duyarlılık sağlıyor. G603 ürününde kullanılan HERO sensörü sayesinde 2 adet kalem pille tam performans modunda 500 saat, Bluetooth ile bağlanarak eko modunda kullanıldığında 1.000 saate kadar kullanıma imkân tanıyor. Arzu edildiği takdirde tek pille de kullanılabilen G603, pilin istenilen yuvaya takılmasına olanak tanıyarak kullanıcının ağırlığı kendine göre ayarlamasını sağlıyor.

HERO sensörü G603’te bulunuyor.

Logitech’in seçkin Romer-GTM mekanik tuş anahtarları, profesyonel düzeyde performans, yanıt verme ve dayanıklılık için tasarlandı. 1,5 mm’lik kısa aktivasyon mesafesi olan Romer-GTM, standart mekanik tuş anahtarlarına göre %25’e kadar daha hızlı hareket ediyor ve %40 daha dayanıklı. Oyun geliştirmeye yönelik tasarlanan Romer-GTM tuş anahtarı; hız, hassasiyet ve sessiz performansın mükemmel bileşimini sunuyor.

Romer-G G613, G Pro Gaming Klavye, G413 Karbon, G810 Orion Spectrum ve 910 Orion Spark ürünlerinde yer alıyor.

Logitech Star Wars Battlefront II Temalı Oyuncu Ekipmanlarını Duyurdu