Logitech G’nin Yeni Yıldız Ürünleri: PRO X ve G502 LIGHTSPEED Logitech G’nin Yeni Yıldız Ürünleri: PRO X ve G502 LIGHTSPEED
Logitech G'nin yeni ürünleri PRO X kulaklık ve G502 LIGHTSPEED fare son zamanlarda fazlasıyla ön plana çıkıyor. Logitech G’nin Yeni Yıldız Ürünleri: PRO X ve G502 LIGHTSPEED

Logitech G’nin yeni ürünleri PRO X kulaklık ve G502 LIGHTSPEED fare son zamanlarda fazlasıyla ön plana çıkıyor.

Oyuncu faresi G502’yi LIGHTSPEED teknolojisiyle yeniden tasarlayan marka, Blue Microphones ile ortaklaşa geliştirilen ve VO!CE yazılımının ilk adımını simgeleyen PRO X modeliyle de dikkat çekiyor.

Logitech MX518 Legendary İncelemesi | Efsaneler Ölmez!

G PRO X

Logitech G HUB oyun yazılımı kullanılarak etkinleştirilen Blue VO!CE, temiz ses iletişimi sağlıyor. Oyuncular seslerini kişisel tercihlerine göre ayarlayabiliyor, böylece takım arkadaşları seslerini daha iyi duyabiliyor ya da profesyonel bir yayıncı gibi ses çıkarabiliyorlar.

Oyuncular, Blue VO!CE ile entegre kayıt ve oynatma işlevini, seslerinin rengi ve tınısına en uygun opsiyonu görecekleri önceden belirlenmiş bir filtre profilini hızlıca seçmek için kullanabiliyor. Ayrıca Blue VO!CE’in gelişmiş modu, daha üst seviye bir kişiselleştirme düzeyi ile ilgilenen oyunculara ses geliştirmeleri için profesyonel efektler sunuyor.

G502 LIGHTSPEED

Logitech’in yeniden tasarladığı G502 LIGHTSPEED oyuncu faresinin ilk versiyonundaki tasarımı ve özellikleri korunurken, bu özelliklere LIGHTSPEED ve POWERPLAY kablosuz teknolojileri eklenmiş durumda ve ağırlık da 7 gram daha az.

Logitech G305 Lightspeed İncelemesi | Ufak Ama Etkili!