Oyuncular için Ekipman Setleri #1 – FPS Oyuncular için Ekipman Setleri #1 – FPS
AZ SÜRTÜNMELİ, YÜKSEK HIZ Alt tabanı kaymaz bir malzemeyle kaplı olan mousepad, 3mm’lik bir kalınlığa sahip. Üst yüzeyi ise Logitech, düşük sürtünmeli olarak tasarlamış;... Oyuncular için Ekipman Setleri #1 – FPS

AZ SÜRTÜNMELİ, YÜKSEK HIZ
Alt tabanı kaymaz bir malzemeyle kaplı olan mousepad, 3mm’lik bir kalınlığa sahip. Üst yüzeyi ise Logitech, düşük sürtünmeli olarak tasarlamış; bu da fare kontrolünü ve algılayıcı performansını artıran bir şey. Faremizin en iyi olduğu konuda en büyük destekçisi yani bu mousepad.

Yine tüm ürünlerin Logitech olmasının önemini tekrarlayacak olsam da bunu söylemem gerek: Bu mousepad’i Logitech G402 için iyi bir seçenek yapan bir diğer şey de, Logitech G serisi farelerin algılayıcıları için özel olarak optimize edilmiş olması. Daha doğrusu şöyle aslında: Logitech G serisi farelerin test edilmesi esnasında kullanılan yüzeylerle benzer ölçüde tasarlanmış Logitech G mousepad’ler de.

340 x 280mm boyutlarla gelen mousepad, 229g ağırlığa sahip. Şu incelemesinden bu yana kullandığımız mousepad, hâlâ bana mısın dememesiyle de göz dolduruyor. Fiyatı? 56TL’den başlıyor. Oldukça makul diyebiliriz.

logitech-g440-fragtist

SET TAMAMLANDI
Seti tamamladık… Şöyle bir şey çıktı karşımıza:

Logitech G402 Hyperion Fury FPS Oyuncu Faresi – 169TL,

fragtist-logitech-g402-2
Logitech G105 Oyuncu Klavye (Türkçe) – 99TL

fragtist-logitech-g105-2
Logitech G35 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı – 333TL

fragtist-logitech-g35-1
Logitech G440 Hard Oyuncu Mousepad – 56TL

Fragtist-Logitech G440-752
…ve elbette tüm bu ürünleri yazılımsal olarak birbirine bağlayan Logitech Gaming Software (bedava bu, hadi yine iyisiniz :)). Toplamda 657TL tutan alışverişimiz, elbette ki her keseye uygun değil. Ancak kaliteden ödün vermeden ve amaçtan sapmadan (FPS seti kurduk, hatırlayın) fiyatın –olabildiğince– düşük tutulduğu, yüksek performanslı, bütünlüklü ve severek kullandığımız ürünlerden oluşan bir liste olmasına özen gösterdik.  (Alışverişinizi taksitlendirebileceğinizi de düşünürsek aslında kolayca ödeyebilir ve evladiyelik bir sete sahip olabilirsiniz. Eğer iyi bakarsanız bu set sizi en az 3 yıl götürür-Burak) 

Bu setin, birbirini tamamlayan özellikleriyle, tek bir yazılım üzerinden kontrol edilebiliyor olmasıyla, kalitesi ve performansıyla, özellikle FPS oynarken sizlere çok yardımcı olacak bir set olduğunu düşünüyoruz..

Her türlü geri bildiriminizi de bekliyoruz arkadaşlar. Bir sonraki dosyamızda, oyuncu setimizde görüşmek üzere! (:Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.