Razer’dan İfade Ekranlı Mikrofon: Seiren Emote Razer’dan İfade Ekranlı Mikrofon: Seiren Emote
Razer, bir ifade ekranına sahip olan Seiren Emote mikrofon modelini tanıttı. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Razer’dan İfade Ekranlı Mikrofon: Seiren Emote

Razer, bir ifade ekranına sahip olan Seiren Emote mikrofon modelini tanıttı.

Etkileşim

Mikrofonda Razer’ın Emote Engine tarafından çalıştırılan dünyanın ilk 8-bit İfade LED ekranı bulunuyor. Emote Engine; uyarılar, sohbet mesajları, takipler, bağışlar gibi yayın içi izleyici etkileşimleri için ifade yanıtlarını senkronize ediyor. Yayıncılar, kendilerinin ekleyebileceği veya tasarlayabileceği yüzlerce ön ayar veya özelleştirilebilir ifadeyle özgün emojiler de ortay çıkarabiliyor.

Streamer Companion

Seiren Emote kullanıcıları Razer Streamer Companion App içerisindeki bir editör ile 100’den fazla statik veya animasyonlu, önceden ayarlanmış ifade arasından seçim yapabilir veya kendi statik veya animasyonlu 8-bit görüntülerini yükleyebilirler.

Streamer Companion uygulaması, Seiren Emote’in 8×8 ızgara ekranındaki etkileşimli ifadelerin ayarlanmasını sağlıyor. Uygulamada, kullanıcılar bir ifade düzenleyici, tasarımlarını kaydetmek için bir ifade kitaplığı ve ifade akışı tetikleyicilerini kurmak ve yönetmek için kontroller bulabilir. Kullanıcılar, hangi ifadenin hangi aksiyon sonrası ortaya çıkacağını da ayarlayabilir.

Razer Viper | Fiyat – Performans Faresi!