Razer Sabertooth İncelemesi Razer Sabertooth İncelemesi
Bu tür oyuncu donanımları kapımızı çaldığı zaman daha çok keyiflendiğimizi söylesek bizi yadırgamazsınız sanırım. Sonuçta Fragtist, bir oyun ve oyuncu donanımı sitesi. Ya ne... Razer Sabertooth İncelemesi

Bu tür oyuncu donanımları kapımızı çaldığı zaman daha çok keyiflendiğimizi söylesek bizi yadırgamazsınız sanırım. Sonuçta Fragtist, bir oyun ve oyuncu donanımı sitesi. Ya ne olacaktı? (:

Naga 2014’le birlikte bizi ziyarete gelen Razer Sabertooth’u, yukarıdaki inceleme videosu çekildikten sonraki haftalarda da bolca kullanma şansına eriştim. Fikrim değişti mi peki hakkında? Bilmem… İnceleme süresince göreceğiz bakalım var mı bir fikir değişikliği?

Eh, o zaman incememize geçmenin vaktidir.

fragtist-razer-sabertooth-youtube

SABERTOOTH ANAKART DEĞİL MİYDİ YAA??
Tabi ki Asus’un Sabertooth serisi de var, ancak şimdiki konumuz Razer’ın Sabertooth’u olduğundan orayı fazla deşmiyoruz. Peki nedir Razer Sabertooth?

Razer’ın Sabertooth’u, firmanın Xbox 360 ve Windows bilgisayarlar için geliştirdiği oyun kumandası. Videoda bahsettiğim ancak ismini hatırlamadığım Razer Onza’nın güncellenmiş versiyonu kendisi. Ancak görülen o ki bu, öyle alelade bir güncelleme değil; hem malzeme kalitesi, hem kişiselleştirilebilirlik, hem de eklenen tuşlarla birlikte tam bir güncelleme. Değineceğiz, hepsine değineceğiz.

Dilerseniz öncelikle tasarım ve malzeme kalitesine odaklanalım, ne dersiniz?

fragtist-razer-sabertooth-51Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.