Razer Tartarus Chroma Satışta! Razer Tartarus Chroma Satışta!
Oyuncu ekipman ve yazılımlarıyla gönüllerde taht kuran Razer, ürünlerini 16.8 milyon renk destekli Chroma aydınlatmayla güncellemeye devam ediyor. Tıklayın! Razer Tartarus Chroma Satışta!

Razer’ın ürünleri, Chroma aydınlatmaya kavuşmaya devam ediyor.

Hatırlayacak olursanız son olarak, 16.8 milyon renkli bu aydınlatmayı destekleyen Razer Mamba Tournament Edition ve Firefly‘ı incelemiştik (video). Şimdi de firma, Razer’ın oyuncu tuş takımı Tartarus’un “Chroma” versiyonunu satışa sundu.

Ürün hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki basın bülteninden alabilir; hazır Razer’dan bahis açılmışken firmanın kurucu ortağı, CEO’su ve kreatif direktörü Min Liang-Tan’la yaptığımız röportaja da göz atmak isteyebilirsiniz.

Razer Tartarus Chroma Oyuncularla Buluştu
Oyuncular için tasarlanmış donanım ve yazılımlarda dünya lideri olan Razer’ın özellikle MMO ve MOBA oyuncuları arasında popüler olan oyun tuş takımı (gaming keypad) Tartarus, Chroma aydınlatma ile güncellendi. Yeni Razer Tartarus Chroma 21 Haziran’da oyuncuların beğenisine sunuldu.

Razer Tartarus Chroma oyun tuş takımı oyunlarda keskin kontrol ve manevra kabiliyeti sağlayan tamamen programlanabilir, anti-ghosting özellikli 25 tuşa ve 8 yönlü başparmak pedine sahip. Uzun oyun oturumlarında oyuncuların rahat hissetmesi ve yorulmaması için ayarlanabilir bileklik desteği Tartarus’un diğer bir özelliği. Oldukça popüler olan bu oyun tuş takımı şimdi 16.8 milyon renk seçeneği sunan Chroma özelleştirilebilir aydınlatmayla geliştirildi.

Razer Tartarus Chroma, PC oyuncularının, özellikle de MMORTS ve MOBA sevenlerin oyun seanslarında çok ihtiyaç duydukları sol ve sağ ellerin birbirinden bağımsız olması konforunu sağlıyor. Böylece PC oyuncuları için standart klavyeler karşısında konforlu ve efektif bir alternatif haline geliyor. Tartarus’un tamamen programlanabilir 25 tuşu sayesinde oyuncular istedikleri yetenek, makro ve kısayol tuşlarını özgür bir şekilde kişiselleştirebiliyor. 8 yönlü başparmak pedi ise ayrıca düzenleyici tuşlar olarak kullanılabiliyor.

Razer Synapse sayesinde son derece kolay biçimde programlanabilen Chroma aydınlatma efektleri ise Razer Tartarus Chroma’ya sonsuz sayıda kişiselleştirme seçeneği getiriyor.
Razer Tartarus Chroma hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.