Razer’dan PlayStation 4’e Marvel vs. Capcom: Infinite Temalı Arcade Stick Geliyor! Razer’dan PlayStation 4’e Marvel vs. Capcom: Infinite Temalı Arcade Stick Geliyor!
Razer PlayStation 4 için Razer Panthera arcade stick ailesinin yeni üyesi Marvel vs. Capcom: Infinite'i tanıttı. Razer’dan PlayStation 4’e Marvel vs. Capcom: Infinite Temalı Arcade Stick Geliyor!

Razer, bugün yaptığı bir duyuru ile PlayStation 4 için Capcom ve Marvel ortaklığından doğan yeni ürünü ve rekabetçi dövüş oyunlarının aranan ismi Razer Panthera arcade stick ailesinin yeni üyesi Marvel vs. Capcom: Infinite’i tanıttı.

Üst kalite malzeme ve mühendislikle oluşturulan PlayStation 4 uyumlu arcade stick, orijinal Marvel vs. Capcom temalı ön yüzeyi ile bu evrenin hayranları için biçilmez kaftan bir ekipman haline geliyor. Dünyanın en iyi e-spor oyuncuları tarafından denenen kontrol cihazı tamamen kişiselleştirilebilir olması sayesinde rakiplerinden büyük farkla sıyrıldığı gibi oyunculara kendi savaş biçimlerine uygun kombinasyon olasılıkları da sağlıyor.

Üst düzey  Sanwa donanım bileşenleri ile oluşturulmuş olan stick 10 adet tuşa ve 8 yönlü joystick’e sahip. Modüler yapısı sayesinde oyuncular bu tuşları diledikleri gibi kişiselleştirip kendi oyun tarzlarına uygun olarak yeniden düzenleyebilirler. İç haznesinde yer alan depoda gereken bütün cihazları bulabilecek oyuncular, iç haznede bulunan tornavida yardımıyla vida ile bağlantıları açılıp kapanabilen kabloları çok kolay bir şekilde değiştirebilecekler. İç haznede tornavida yanında iki ekstra tuş da yedek olarak oyunculara sunulmakta. Turnuva oyun modu bulunan arcade stick tüm dövüş oyunları ile de uyumlu olarak PlayStation 4 üzerinden çalışmaktadır.

Ürün özellikleri:

  • 10 adet turnuva sınıfı Sanwa Denshi tuş
  • Yuvarlak başlı otantik Sanwa kol
  • Tek tuşla kolay ulaşılabilen iç kısım ve depo
  • Değiştirilebilir iç yapı ve kolay kişiselleştirme için iç hazne ürünleri
  • Kolay vidalama sistemi oluşturan bal peteği temelli iç yapı
  • Yedek kol (ürüne dahil değil)  ve diğer malzemeler için depo alanı
  • 3 mt. çıkarılabilir, vida kilitli ve güvenli bağlantı sunan USB kablo
  • Dahili tornavida
  • Fiyat: 219.99$ / 239.99€

Marvel vs. Capcom Panthera Arcade Stick hakkında daha fazla bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Razer Huntsman’ın Yeni Anahtar Teknolojisi İle Işık Hızında Performans!