Realme Buds Air Geliyor! Realme Buds Air Geliyor!
Realme Buds Air, sarı, siyah ve beyaz olmak üzere 3 farklı seçeneğiyle Mart ayında tüketici ile buluşacak. Realme Buds Air Geliyor!

realme, bu kez tüketicilerin karşısına bir kulaklıkla çıkıyor. Realme Buds Air, sarı, siyah ve beyaz olmak üzere 3 farklı seçeneğiyle Mart ayında tüketici ile buluşacak.

Türkiye pazarında yükseliş yakalayan realme’nin realme XT, 5i, 5 Pro ve C2 modellerinden sonra hangi ürünü piyasaya sunacağı belli oldu. Marka bu kez kablosuz kulaklık modeli realme Buds Air’i Mart ayında tüketici ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Realme Buds Air, kablosuz kullanım deneyimi sunacak. Cihazdaki R1 çipi, Bluetooth 5.0 ile birlikte daha uzun pil ömrü sağlıyor. Akıllı erişim tuşları ise kulaklık ve telefon arasında hızlı bağlantı sağlıyor.

Çift kanallı iletim

Gerçek zamanlı çift kanallı iletim ile gelen realme Buds Air kulak içi kulaklıkların her biri, birbirinden bağımsız çalışıyor. Ayrıca gecikme süresini %51 azaltan Oyun Modu görseller ve sesler arasında senkronizasyon sağlıyor.

Bunun yanı sıra realme Buds Air, özel yapım DDB (Dinamik Bas Desteği) sistemini barındırıyor. Yapılan testlerin ardından bas seslere daha fazla boyut ve dinamizm kazandırılmış durumda. realme Buds Air, 12 mm yüksek bas performansına sahip.

Razer Hammerhead Type-C İncelemesi | Hem Oyun, Hem Müzik İçin!

Akıllı cihazın üzerinde kulaklık girişi ve iki mikrofon da yer alıyor. Konuşma esnasında, ortam sesleri izole edilerek gürültü engelleme yapılabiliyor.

Pil ömrü

Buds Air, kablosuz deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Kulaklıklarınızı şarj etmek için, içerisinde bulunduğu kutuyu 10W kablosuz şarj cihazınıza yerleştirmeniz yeterli. Dileyen kullanıcılar Type- C şarj kablosu da kullanabilir. Kasanın ön tarafında bulunan LED ışıklar gerçek zamanlı şarj durumunu gösteriyor. 17 saatlik pil ömrü sunan kulaklığın pil durumu telefondaki uygulamadan da görülebilecek.

Tek tuş

Realme Buds Air, aramaları cevaplamak / sonlandırmak, müzik değiştirmek, ses asistanını başlatmak ve performans moduna girmek / çıkmak için kullanılabilen akıllı dokunma işlemini destekliyor. Buds Air, tek düğme ile telefonunuzla eşleştirilebiliyor ve eşleştirildiğinde, kılıf kapağını her açtığınızda telefonunuzu tanıyor.

Kulaklık, kulak içi tanıma teknolojisi ve sensörler aracılığı ile kullanımda olup olmadığını anlayıp, kulağınızdan çıkardığınızda kendi kendine çalışmayı durduruyor, geri taktığınızda ise devam ediyor.

Sennheiser Bluetooth Kulaklıkları HD 4.40 BT ve HD 4.50 BT Yenilendi