Sennheiser’dan İki Yeni Oyuncu Kulaklığı Sennheiser’dan İki Yeni Oyuncu Kulaklığı
Sennheiser, hem profesyonel e-spor oyuncularına hem de kendini e-spor profesyoneli olma yolunda geliştirmek isteyen oyunculara özel iki yeni kulaklık tasarladı. Sennheiser’dan İki Yeni Oyuncu Kulaklığı

Sennheiser, hem profesyonel e-spor oyuncularına hem de kendini e-spor profesyoneli olma yolunda geliştirmek isteyen oyunculara özel iki yeni kulaklık tasarladı. GSP 500 ve GSP 600 oyuncu kulaklıkları Hi-Fi kalitesinde ses arayan oyuncular için birebir.

Sennheiser, GSP 500 ve GSP 600 model oyuncu kulaklıklarını satışa sundu. Türkiye’de Bircom distribütörlüğü ile satışa sunulan bu kulaklıklar, profesyonel e-spor oyuncularının ve kendini e-spor profesyoneli olma yolunda geliştirmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.

Yeni kulaklıklar Hi-Fi kalitesinde ses arayanlar için birebir. Geleneksel oyuncu kulaklıklarında geri planda kalan bas frekansları, GSP 500 modelinde öne çıkarılarak diğer frekanslar gibi net hale getirildi. Yeni model ses kalitesi kadar yüksek konfor da sunuyor. GSP 500 kulaklık, ergonomik ve kulağı rahatsız etmeyen, hava akışı olan kulak kapsülüne ve pad’ine sahip. GSP 500 oyuncu kulaklığı, açık akustik kapsülüyle doğal ve gerçeğe en yakın ses kalitesini sunmayı amaçlıyor.

Kapalı akustik kapsüle sahip olan GSP 600 kulaklık da oyun performansına etki edecek Hi-Fi ses kalitesi sunuyor. Mid frekansları baskılamayan sıcak ve derin baslar, detaylı tiz frekanslar ile oluşturulan sürücü sistemi en iyi sesi arayan oyuncular düşünülerek tasarlandı. GSP 600 uzun süren oyun seansları için kusursuz konfor sunuyor. Sahip olduğu süet benzeri materyalden yapılmış kulak yastıkları ile sıcak havalarda bile rahatlık sunuyor. Dış kısmını kaplayan deri kenarlıklar da yüksek gürültüyü engelliyor.

GSP 600 de tıpkı GSP 500 modelinde olduğu gibi kişiye göre özelleştirilebiliyor. Her iki kulaklık da yeni 2’li metal menteşe sistemine sahip. Böylece kafa basıncının ve kafaya yerleşimin en iyi şekilde ayarlanabilmesi sağlanıyor. Yayıncı kalitesinde mükemmel ses netliği sunan mikrofonları ile tüm oyun içi ve oyun dışı sohbet anlarında en iyi iletişimi sunuyor. Gürültülü ortamlarda da gürültü filtrelenebiliyor.

Sennheiser tarafından geliştirilen ve üretilen sürücü sistemi, en iyi sesi ve dayanıklılığı kullanıcıya sunuyor. Windows, Mac ve konsollarla uyumlu olarak çalışan GSP 500 ve GSP 600 kulaklıklar, değiştirilebilir kablolarla birlikte geliyor.

Ünlü profesyonel e-spor takımı SK Gaming’in oyuncusu Marcelo “Coldzera” David de GSP 600 kullanıyor. Coldzera, kulaklık için şunları söylüyor: “Yıllar boyunca birçok kulaklık kullandım ancak GSP 600 aralarında en yüksek konforu ve ses kalitesini sunan model.”

Türkiye’de Bircom güvencesiyle satışa sunulan GSP 500’ün tavsiye edilen satış fiyatı 1449 TL. GSP 600’ün tavsiye edilen satış fiyatı ise 1559 TL. Her iki modeli de Bircom’un Kanyon’daki Hifimyfi deneyim mağazasından temin edebilirsiniz.

HP’nin Yeni Kulaklığı Termoelektrik İle Sıcaklığı Önlüyor!