Sennheiser’dan Yeni Kulaklık: Momentum True Wireless 2 Sennheiser’dan Yeni Kulaklık: Momentum True Wireless 2
Sennheiser'ın yeni kulaklığı piyasaya sürüldü: Momentum True Wireless 2. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Sennheiser’dan Yeni Kulaklık: Momentum True Wireless 2

Sennheiser’ın yeni kulaklığı piyasaya sürüldü: Momentum True Wireless 2.

Momentum True Wireless’ın elde ettiği başarının ardından geliştirilen kulaklık, yenilenen özellikleriyle dikkat çekiyor. Kablosuz olarak kaliteli ses deneyimi sunan model, uzun saatler boyunca müzik dinlemek isteyenler için tasarlanmış.

Sennheiser, kulaktan düşmeyen yapıdaki, geliştirilen dokunmatik komut özelliklerine sahip Momentum True Wireless 2’yi müzikseverler ile buluşturdu. Yüksek ses kalitesi ve 28 saat kullanım gibi özellikler sunan Momentum True Wireless 2, geliştirilen teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor. Bir önceki modele göre 2 milimetre daha küçülen kulaklık, her kulağa uygun boyutta. Model, 6 ve 7 gramlık kulak kapsülleriyle epey hafif.

Kulaklık, yenilenmiş akustik özelliğiyle müzik tutkunlarına hitap ediyor. Yeni model, geliştirilen 7 milimetrelik sürücüyle birlikte apt-X, SBC ve AAC codeclerini kullanıyor.

Batarya

Yeni ürünün güncellenen en önemli özelliklerinden biri de batarya süresi. Bir önceki modelde 4 saat kulaklıklarda, 8 saat de taşıma kutusunda batarya ömrü bulunan model, yeni versiyonunda 7 saat kulaklıklarda, 21 saat de taşıma kutusunda olmak üzere yenilenmiş.

Sennheiser Bluetooth Kulaklıkları HD 4.40 BT ve HD 4.50 BT Yenilendi

Momentum True Wireless 2’nin bir diğer önemli özelliği ise standby, yani bekleme süresi. Bir önceki modelde 4-5 gün arası standby’da bekleyebilen ürün, artık 60 güne kadar kullanılmadan bekleyebiliyor. Diğer yandan yeni serinin dokunmatik kontrolleri isteğe göre değiştirilebiliyor. Her iki kulaklıkta da sürükleme (swipe) ve vurma (tap) sayısına göre komutlar değişebiliyor.

Aktif gürültü engelleme

Momentum True Wireless 2, telefonda konuşurken kullanıcının sesini rüzgar gürültüsü ile bozulmadan karşı tarafa iletebiliyor. ANC yani “aktif gürültü engelleme” özelliğine sahip olan ürün, pasif olarak çok iyi bir gürültü önleyiciye sahipken yeni özellikleriyle aktif olarak da uçak motoru, tren sesi gibi düşük frekanslı gürültüyü kesebiliyor. Bluetooth 5.1 ve Class 1’e sahip olan kulaklık, kaliteli bir kablosuz iletim sunuyor. Ayrıca IPX4 desteği ile su sıçramalarına karşı dayanıklılık sunuyor.

Renk seçenekleri

Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğine sahip olan kulaklık, bir önceki modelde yer alan; transparan duyma, sesli asistan desteği, dahili EQ ayarlama, Sennheiser Smart Control uygulama desteği ve otomatik durdurma gibi özellikleri de beraberinde getiriyor. Ürün, USB-C şarj kablosu ve 4 çift kulak silikonu ile birlikte sunuluyor.

Sennheiser Momentum True Wireless 2’nin ülkemizdeki satış fiyatı 2,099 TL

Realme Buds Air Geliyor!