SteelSeries Apex 5 Klavye Oyuncuların Beğenisini Kazandı SteelSeries Apex 5 Klavye Oyuncuların Beğenisini Kazandı
SteelSeries’in 2020 yılının başında oyun dünyasına sunduğu Apex 5 oyuncuların beğenisini kazanmayı başardı. SteelSeries Apex 5 Klavye Oyuncuların Beğenisini Kazandı

SteelSeries’in 2020 yılının başında oyun dünyasına sunduğu Apex 5 oyuncuların beğenisini kazanmayı başardı.

Akıllı ekran

OLED Akıllı Ekran özelliği Apex 5’te dikkat çeken önemli detaylardan biri. Bu özellik sayesinde oyun severler, oyun içi ve Discord gibi uygulama bildirimlerini anlık olarak takip edebiliyor. Akıllı ekran aynı zamanda sevilen gif’leri de oynatabiliyor.

Dinamik Per-Key RGB aydınlatma özelliği de klavyenin kendine has özelliklerinden. Milyonlarca renk seçeneği ve reaktif yazma efektleriyle gelen Apex 5, diğer SteelSeries ürünleri ile senkronize edilebiliyor. Aynı zamanda oyuncular bu öne çıkan özellikle oyun tasarımlarını kişiselleştirebiliyor.

Logitech MK470 İncelemesi | Dünyanın En Sessiz Klavye ve Faresi!

Teknik özellikler

Apex 5, teknik özellikleri ile de dikkat çekiyor. Oyuncu klavyesi, uçak sınıf alüminyum alaşımı sayesinde dayanıklılık sunuyor. Ürün, manyetik el desteğine de sahip.

Apex 5’in multimedya kontrolleri oyunlarda kesinti olmadan ses seviyesinin ve tercihlerinin düzenlenmesine izin veriyor. SteelSeries, bu üründe üç yollu kablo yönlendirme özelliğini de sunuyor. Bu özellikle oyuncular kabloların çıkması için yönlendirme yapabiliyor.

SteelSeries Apex 5’in satışı Hepsiburada, n11, itopya, Teknosa ve Media Markt mağazalarından ve internet sitelerinden yapılıyor.

SteelSeries RGB Aydınlatma Sistemini Ürünlerinde Ön Plana Çıkarıyor