Yeni Kablosuz Oyun Faresi Logitech G604 LIGHTSPEED Tanıtıldı! Yeni Kablosuz Oyun Faresi Logitech G604 LIGHTSPEED Tanıtıldı!
Logitech G, yeni modeli Logitech G604 LIGHTSPEED kablosuz oyun faresini duyurdu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Yeni Kablosuz Oyun Faresi Logitech G604 LIGHTSPEED Tanıtıldı!

Logitech G, yeni modeli Logitech G604 LIGHTSPEED kablosuz oyun faresini duyurdu.

G604, LIGHTSPEED kablosuz teknolojisinin yanı sıra, verimli optik (HERO) 16K sensörüne sahip. Oyuncular LIGHTSPEED’den bir tuşa basarak Bluetooth bağlantısına da geçebiliyor ve bir fare ile iki farklı bilgisayar arasında geçiş yapabiliyor.

G604 bir AA pille LIGHTSPEED kablosuz teknolojisini kullanırken 240 saat, Bluetooth teknolojisini kullanırken ise 5.5 aya kadar kablosuz oyun deneyimi sunuyor. Özelleştirilebilir G604 fare, 15 programlanabilir kontrol, iki modlu kaydırma tekerleği ve 6 adet başparmak yönetimli tuş içeriyor.

G604, Logitech’in G HUB oyun yazılımı kullanılarak programlanabiliyor. Bu oyun yazılımı, oyuncuların fare üzerindeki her tuş için komutları hızlı bir şekilde özelleştirmesini sağlıyor.

Logitech, Yeni MX Fare ve Klavye Modellerini Duyurdu!