Yeni Razer Basilisk Kablosuz Fare Modelleri Piyasaya Sürüldü Yeni Razer Basilisk Kablosuz Fare Modelleri Piyasaya Sürüldü
Razer Basilisk Ultimate ve Basilisk X HyperSpeed oyun farelerinin piyasaya sürüldüğü duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde. Yeni Razer Basilisk Kablosuz Fare Modelleri Piyasaya Sürüldü

Razer Basilisk Ultimate ve Basilisk X HyperSpeed oyun farelerinin piyasaya sürüldüğü duyuruldu.

Her iki fareye de, diğer kablosuz oyun teknolojilerinden yüzde 25 daha hızlı bir kablosuz teknoloji olan Razer HyperSpeed güç veriyor.

HyperSpeed, hızlı kaydırma ve tıklama için ideal. HyperSpeed’in Geliştirilmiş Adaptif Frekans Atlaması gecikmesiz kablosuz bağlantı sunuyor. Öte yandan fare, herhangi bir parazit için sürekli olarak frekans kanallarını tarıyor ve gerçek zamanlı olarak kanallar arasında geçiş yapıyor.

Razer Basilisk Ultimate

Basilisk Ultimate, Viper Ultimate ile aynı Focus+ 20K DPI Optik Sensörü kullanıyor. Sensör, Akıllı İzleme, Asimetrik Kesme ve Hareket Senkronizasyonu gibi yeni işlevlere sahip.

Optik anahtarlar

Basilisk Ultimate, Razer Optik Fare Anahtarları ile donatılmış durumda. Bu anahtarlar, PC’ye elektrik sinyalleri göndermek için fiziksel temas gerektirmiyor. Ayrıca debounce gecikmesi ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve sıfır aşındırıcı etkiye sahipler.

Razer Basilisk Ultimate ayrıca beş adet dahili bellek profiline izin veriyor. Böylece kullanıcılar nerede olursa olsun kişisel ayarlara erişebiliyorlar. Geliştirilmiş kablosuz güç verimliliğiyle, fare 100 saat sürekli kullanıma kadar yüksek performansta çalışabiliyor.

Viper serisine benzer şekilde Basilisk Ultimate da yumuşak PTFE fare ayaklarıyla geliyor. Fare, geçerli pil durumunu veya şarj seviyesini gösterebilen Razer Mouse Dock’a da sahip. Oyuncular, birlikte verilen Razer Speedflex kablosu ile fareyi kablolu modda da kullanabilirler. Razer Mouse Dock’ı USB-A girişine takmanız yeterlidir.

Razer’dan Yeni Kablosuz Oyun Faresi: Viper Ultimate!

Aydınlatma ve kontrol

Basilisk Ultimate, 11 programlanabilir düğmeye sahip. 14 adet Razer Chroma RGB aydınlatma bölgesi ile donatılmış olan her LED, Chroma Studio’da ayrı ayrı programlanabiliyor.

Fiyat ve satışa çıkış

  • Basilisk Ultimate & Razer Mouse Dock: 169.99$ / 189.99€
  • Basilisk Ultimate: 149.99$ / 169.99€
  • Mouse Dock: 49.99$ / 59.99€

30 Ekim 2019’dan itibaren Razer.com ve yetkili satıcılarda.

Razer Basilisk X HyperSpeed

Basilisk X HyperSpeed, hızlı kablosuz performans için Razer HyperSpeed Wireless ve sevilen DeathAdder Elite’te de bulunan 5G 16,000 DPI Optik Sensör ile donatılmış durumda.

Basilisk X HyperSpeed, çift modlu HyperSpeed Kablosuz ve Bluetooth bağlantısına sahip. Kullanıcılar 450 saate kadar pil ömrü için Bluetooth moduna geçebilir. Programlanabilir 6 düğme ve yerleşik DPI Storage ile birlikte kullanıcılar herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan ayarlarını taşıyabilirler. Razer Mekanik Fare Anahtarlarına ev sahipliği yapan Basilisk X HyperSpeed 50 milyon tıklamaya kadar dayanıklılık sunar.

Fiyat ve satışa çıkış

  • 59.99$ / 69.99€

30 Ekim 2019’dan itibaren Razer.com ve yetkili satıcılarda.

Logitech, Dünyada ve Türkiye’deki Oyun Sektörünü Ele Aldı