Yüksek Kalite Kulaklık Arayanlara Plantronics BackBeat PRO2 Yüksek Kalite Kulaklık Arayanlara Plantronics BackBeat PRO2
Uzun süren iş seyahatlerinde, gündelik kullanımda veya ofiste çalışırken kendinizi izole edebileceğiniz yüksek ses kalitesi sunan bir kulaklık arıyorsanız bu arayışınıza Plantronics BackBeat PRO2 son veriyor. Yüksek Kalite Kulaklık Arayanlara Plantronics BackBeat PRO2

Uzun süren iş seyahatlerinde, gündelik kullanımda veya ofiste çalışırken kendinizi izole edebileceğiniz yüksek ses kalitesi sunan bir kulaklık arıyorsanız bu arayışınıza Plantronics BackBeat PRO2 son veriyor.

Konforlu tasarımlarıyla uzun süreli kullanımlarda kolaylık sağlayan BackBeat PRO2, aktif gürültü engelleyici özelliğiyle tam konsantrasyon sağlıyor. Plantronics, üstün ses kalitesiyle müzik dinletilerinize keyif katıyor. Sınırlı sayıda üretilen BackBeat PRO2 SE modeli ise NFC teknolojisiyle kulaklığınızı kullandığınız cihaza bağlayabilmenizi sağlıyor. 24 saatlik pil ömrü olan yeni kulaklıklarla hem bas sesleri hem tiz sesleri en ince ayrıntısına kadar hissedebilirsiniz.

BackBeat PRO2

Uçak seyahatleri başta olmak üzere sık sık seyahate çıkanlar için aktif gürültü engelleyici özelliğe sahip BackBeat PRO2, pil ömrüyle de maksimum performans sunuyor. 24 saatlik pil ömrüyle öne çıkan Bluetooth kulaklık BackBeat PRO2, aynı anda iki cihaza birden bağlanabiliyor.

Bluetooth 4.0 teknolojisi ile donatılmış kulaklık ile 24 saat kesintisiz müzik dinleyebilir, pili bittiğinde ise 3.5 jak girişli kablosuyla kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. 100 metrelik kapsama alanına sahip BackBeat PRO2 aynı anda iki cihaza birden bağlanabiliyor. Üzerinde bulunan mikrofonu sayesinde gelen çağrıları yanıtlayabildiğiniz kulaklık, otomatik olarak dinlediğiniz müziği veya izlediğiniz filmi durduruyor. BackBeat PRO2, kalan pil seviyesini, ses seviyesini, bağlantı durumunu 12 farklı dil seçeneği ile kulağınıza fısıldıyor.

BackBeat PRO2 SE

BackBeat PRO2’nin sınırlı üretim modeli BackBeat PRO2 SE metalik tonlarda tasarlanırken, özel sert taşıma kutusuyla da kulaklığı olası darbelerden koruyabilirsiniz. Aktif gürültü engelleyen bir dizayna sahip kulaklık tam konsantrasyon sağlıyor. NFC özelliği ile BackBeat PRO2’den farklılaşan BackBeat PRO2 SE, ilk bağlantı için NFC destekli telefonlara bir kez temas ettirmeniz yeterli.

BackBeat PRO2 KDV dahil 1249 TL iken BackBeat PRO2 SE KDV dahil 1399TL fiyatından satışa sunuluyor.

Plantronics’ten Konsola Özel Açık Kulaklık Modelleri