Gamescom’da Korku Oyunu No70 Rüzgarı Esti Gamescom’da Korku Oyunu No70 Rüzgarı Esti
No70: Eye of Basir isimli oyunu geliştiren, Oldmoustache Gameworks ekibi, Gamescom'da yer alma başarısı gösterdi. Gamescom’da Korku Oyunu No70 Rüzgarı Esti

No70: Eye of Basir isimli oyunu geliştiren, Oldmoustache Gameworks ekibi, Avrupa’nın en büyük oyun fuarı olan Gamescom‘da yer alma başarısı gösterip, Türkiye’yi uluslararası arenada temsil etti. Yüzlerce kişinin ziyaret edip deneme fırsatı yakaladığı oyun, yabancı basın tarafından yoğun ilgi gördü. Özellikle Asya ülkelerinin korku oyunlarına duyduğu ilgi, No70 standında da kendini gösterdi.

Gamescom’da bir çok firmayla görüşmeler yapan ve bazı önemli firmaların dikkatini çekmeyi başaran Oldmoustache Gameworks, yıl sonunda oyuncuların No70’i oynayabileceklerini belirtti. Oyuncuların desteğini her zaman hissettiğini belirten geliştirici ekip; oyuncuların sevgisi bize çok şey katıyor, bize inanmaları, bize her konuda yardımcı olmaları çok güzel bir şey, onların desteğine ve ilgisine her zaman ihtiyacımız var diyerek ekledi.

PC versiyonu ile Steam üzerinden piyasaya çıkacak olan No70: Eye of Basir’in, 2016 Aralık sonunda oyun severler ile buluşması bekleniyor.

Kinguin CS:GO Takımı NiP’ye Sponsor OlduCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.