1. Yıla Özel 1000 Level EXP Etkinliği Black Desert Online’da! 1. Yıla Özel 1000 Level EXP Etkinliği Black Desert Online’da!
Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunun 1. yılı şerefine düzenlenecek olan yüzde 1000 Level EXP etkinliği maceracıları bekliyor. 1. Yıla Özel 1000 Level EXP Etkinliği Black Desert Online’da!

Hem 10 milyon maceracı hem de Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunun 1. yılı şerefine ilk defa düzenlenecek olan yüzde 1000 Level EXP etkinliği maceracıları bekliyor. Black Friday’i de kapsayan 21-28 Kasım tarihleri arasında da İnci Dükkanı’nda yüzde 85’e varan indirimlerin yanı sıra oyunun paketlerine de yüzde 50 indirim ile sahip olma fırsatı mevcut.

Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusu, 6 Aralık tarihinde tam 1 yaşında olacak. 1. yıla özel olarak birbirinden farklı etkinlikler ve çeşitli hediyeler  de oyuncuları bekliyor. Hem global 10 milyon maceracı kutlamaları hem de Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunun birinci yaşının kutlamalarına yüzde 1000 Level EXP etkinliği ile başlanıyor. 23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde 18.00-20.00 ve 23.00-01.00 saatleri arasında düzenlenecek olan bu etkinlik ile karakterlerinizin gelişiminde çok büyük bir yol kat edebilirsiniz.

Black Friday’de Black Desert Online’da çok büyük indirimler sizi bekliyor

Tüm oyun severlerin her sene dört gözle beklediği Black Friday’de ise Black Desert Online’da çok büyük indirimler sizleri bekliyor. İnci Dükkanı’nda tam yüzde 85’e varan indirimler, sadece 21-28 Kasım tarihleri arasında oyunda olacak. Ayrıca, Black Desert Online oyun paketlerindeki yüzde 50 indirim fırsatı için son hafta! Steam’den 21-27 Kasım tarihleri arasında; Black Desert Online Türkiye ve MENA resmi sayfalarından da oyun paketlerini 28 Kasım tarihine kadar yüzde 50 indirim ile satın alabilirsiniz.

Peri Laila da Black Desert evrenindeki maceracıları zorlu yolculuklarında yalnız bırakmamak için yeni güncelleme ile birlikte oyuna geldi. Peri Laila ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Türkiye ve MENA sunucusunun 1. yılı şerefine, çok yakında yeni sınıf olan Archer da oyuna eklenecek.

Black Desert – Okyanusun Kalbi Vell Ortaya Çıktı!