2015 Hediye Satın Alma Rehberi 2015 Hediye Satın Alma Rehberi
2014 yılını geride bırakmak, birçoğumuz için oldukça eğlenceli olacak. Bunun nedeni de yepyeni oyunların 2015 yılında, mükemmel içeriklerle karşımıza çıkacak olması. Bir oyuncuya verilebilecek... 2015 Hediye Satın Alma Rehberi

2014 yılını geride bırakmak, birçoğumuz için oldukça eğlenceli olacak. Bunun nedeni de yepyeni oyunların 2015 yılında, mükemmel içeriklerle karşımıza çıkacak olması.

Bir oyuncuya verilebilecek en tatlı hediye, bir süredir beklediği ve belki de gerçekten çok sevdiği bir oyunu “kutulu” olarak satın almaktır. Kabul, bu durum herkes için geçerli değildir. Ancak genelde kutulu oyunların ne kadar değerli olduğunubilir ve ilk açıldığında karşılaştığımız o plastik kokusunu birçoğumuz severiz. 2015 yılına yaklaştığımız şu günlerde, sevdiklerinize sunabileceğimiz birkaç özel hediyeyi bir araya getirdik. Bu ürünlerin tamamını Aral’dan inceleyebilir ve onlara sahip olmak için de cüzdanınızı hazırlayabilirsiniz.

Hediye tavsiyelerimiz arasında sadece video oyunları yok, aynı zamanda farklı oyuncu ekipmanları da var. Skylanders, Hometech, NBA2K15, GTA V, Dragon Age: Inquisition, FIFA 15, Call of Duty: Advanced Warfare, World of Warcraft: Warlords of Draenor, FM 2015, The Sims 4, Razer Kraken gibi üsünleri uygun fiyata ve hatta bazılarına özel bundle’larıyla sahip olmak isterseniz, sizi linke davet edelim.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.