2K, Battleborn’un Kötü Adamını Tanıttı 2K, Battleborn’un Kötü Adamını Tanıttı
Battleborn'un kötü adamı Lothar Rendain’den son yıldızın vatandaşlarına bir mesaj var. 2K, Battleborn’un Kötü Adamını Tanıttı

Battleborn’un kötü adamı Lothar Rendain’den son yıldızın vatandaşlarına bir mesaj var. “Sizi yaklaşmakta olan şeyden hiçbir şey kurtaramaz; öleceksiniz.”

Borderlands’in yaratıcıları – 2K ve Gearbox Software – Lord Commander’ın ofisinden bir duyurdu ve Battleborn’un kötü adamının kişiliğine ışık tutacak ve oyunculara 9 Şubat 2016’da oyunun hikaye modunu oynadıklarında nelerle karşılaşacaklarına dair bir fikir verecek yepyeni bir fragman yayınladı. Bir epik bilimkurgu-fantazi hikayesi ancak kötü adamı kadar iyidir ve Gearbox’da oyuncuların nefret etmeye bayıldıkları, akılda kalıcı ve yanlış anlaşılmış kötü adamlar yaratmak konusunda son derece sağlam bir geçmişe sahip. Rendain de işte böyle bir kötü; bu düşünceli zalim hedeflerine sıkı sıkıya bağlı olsa da yaptıklarını iyi bir nedenle yaptığını ve bu nedenin de tamamen bencilce olmadığını düşünüyor. Ve elbette, stüdyonun hikaye anlatım tarzına ayrı düşmeyecek şekilde Battleborn’un kötü adamı bile Gearbox’ın o ünlü espri anlayışından payını almış durumda.

İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.