35 bin Euro’luk Yeni Nesil Televizyon Tanıtıldı 35 bin Euro’luk Yeni Nesil Televizyon Tanıtıldı
Danimarkalı ses ve görüntü sistemleri üreticisi Bang & Olufsen, yeni nesil televizyonu BeoVision Avant’ın 85 inçlik versiyonunu tanıttı. BeoVision Avant 85, motorlu stant ve... 35 bin Euro’luk Yeni Nesil Televizyon Tanıtıldı

Danimarkalı ses ve görüntü sistemleri üreticisi Bang & Olufsen, yeni nesil televizyonu BeoVision Avant’ın 85 inçlik versiyonunu tanıttı.

BeoVision Avant 85, motorlu stant ve duvar konsoluyla kullandığında size doğru hareket ediyor, izlemeyi bıraktığınızda ise tekrar duvara doğru gidiyor. Sevdiğiniz koltuğunuza görüş açınızı, favori pozisyonunuzu, sevdiğiniz kanalı ve ideal ses ayarını kaydedebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra BeoRemote One uzaktan kumanda ile tek tuşla, daha önce kaydettiğiniz, televizyonunuzun bu üç ayarını anında en sevdiğiniz şekle getirebiliyorsunuz. Kapatıldığında da otomatik olarak, hoparlörü kapanıyor ve tekrar duvara bitişik konumuna dönüyor.

BeoVison Avant 85, aynı anda hem merkezi kanal hem de stereoya sahip entegre 3 kanallı hoparlör çözümü ile optimize edilmiş konuşma yenileme özelliğiyle olağanüstü iyi bir stereo performansı ve en ekstrem spor veya aksiyon görüntülerini izlerken dahi sizi tatmin edecek kristal netlik ve dinamik hassasiyet sunuyor. Sinemanın gerçek gücünü de 2D lokal arka aydınlatma karatmasıyla son teknoloji doğrudan tip LED ile yaşam alanlarına taşıyor. Ses çözümünü 7.1 surround çözümüne yükseltmek isterseniz, TV Kusursuz Kablosuz Ses konsepti ile donatıldığından bunu kablosuz da yapmanız mümkün.

Fragtist-2-Bang&Olufsen-BeoVision-85

Nişantaşı mağazasında 32.000 Euro’dan satışa sunulan ürün, 1.400 Euro’dan başlayan fiyat seçenekleriyle duvara, masaya veya yere monte edilebiliyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.